Resim Bulunamadı

FİMO HAMURUNDAN KİRPİ YAPILIŞI

 • Sponsor Bağlantılar
  FİMO HAMURUNDAN KİRPİ YAPILIŞI

  Hani bazı paylaşımlarımda size bu hamurla herşey yapabilirsiniz diyorumya işte onlardan birisi:) çok sevimli bir kirpi biblosu.sizlerde isterseniz çok güzel takı,boncuk,biblolar,süsler herşey yapabilirsiniz .Durun ben size alta bir kaç örnek resim daha ekliyeyim diğerlerine Burdan bakabilirsiniz. Yaptığınız şekilleri sert taş gibi olması için 25 dakika kadar 130 derecelik fırında pişiriniz.İlk olarak soğuk fırına koyuyorsunuz

  fimo-hamurundan-kirpi-yapilisi

   

  Kirpi yapımı için kullanılacak fimo hamuru renkleri,Ucu üçgen gibi yaptığımız hamurun üstünükahverengi hamur ile kaplıyoruz.bir kürdan,kuru bir dal vs ile üzerine resimdeki gibi bir görüntü yapıyoruz.

   

  siyah fimo hamurundan göz bebeklerini ve burnunu yapıp yapıştırıyoruz.ve tabi beyaz hamurla göz oluşturduktan sonra:).4 adet ayak şekli oluşturup onlarıda kil yapıştırıcı yada uygun yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz.

   

  Bütün şekilleri yaptıktan sonra kirpinizi sertleşip sağlam olması için 25 dakika kadar 130 derecelik fırında pişiriyorsunuz.Fakat ilk olarak soğuk fırına kirpiyi koyarak sonra sıcaklığı ayalayınız.

  Diğer Örnekler.

  fimo-ayi

  fimo-hamur-kil-polimer-fil

  fimo-hamurdan-kurbaga-yapilisi

  fimo-domuz

  Diğerlerine BURDAN

  .
  Facebook'ta İlk Sen Paylaş
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-