YENİ İNCİLİ TIĞ ÖRGÜLERİ VE YAPILIŞLARI

incili-yeni-tig-isi-yelek-ornekleri
incili-yeni-tig-isi-yelek-ornekleri

Merhaba Dostlar.Şimdi size  3 Tane Tığ işi İncili Yelek-Şal ve Etol Örnekleri ve Yapılışları.Pembe İncili Çiçekli Tığ işi Modellerin Açıklaması için Buyrun.

Resimde Kelebekli İncili Yelek Modelinin de Yapılışına Tığ İşleri menüsünden ulaşabilirsiniz. Ben 3 modeli de çok beğendim ama ortada ki Minik Çiçekli İncili Yelek ve Şal Örneği en çok hoşuma giden oldu.

inci-suslu-buyuk-cicekli-sal-yelek-ornegi
inci-suslu-buyuk-cicekli-sal-yelek-ornegi

Örneği ister enine ister boyuna uygulayarak farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Şu an anlatamadım ama videoda Örneğin dik ve enine  olarak Yelek Kol yaka kesimi anlatılmakta.

İlk videoda ki Tığ Modeli olan Büyük Çiçekli İncili Yelek modelinin yanlarındaki trabzanların sayılarını yine artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

incili-beyaz-cicekli-tig-orgu
incili-beyaz-cicekli-tig-orgu

Etek ve Ön Yelek Bantları kafes örneği yerine aynı şekil de 3 lü trabzan şeklinde de örebilirsiniz. Bayan Yeleği Ön Parçası için 3-4 Çiçek Motifi gerekebilir.

incili-yelek-ornekleri-2018
incili-yelek-ornekleri-2018

İncili Çiçekli Yelek Örneği

Çiçekli İncili Yelek Anlatımı

İncili Bayan Yelek Tarifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*