trabzan-fistik-ornegi-yelek-modelinde


YELEKLERE BASİT ÖRNEKLİ MODEL TAVSİYESİ VE TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Kadın Ve Çocuk Yeleklerine Model tavsiye etmek istiyorum.Özelikle Çok Kolay Yelek Örneği Tarifi isteyenlere.Model Tek Yelek değil Şal ve Battaniye örmek içinde uygun.

Bu modelin benzerlerini ben de sitem de yayınladım sizde İnternet’te ya da sitem de görmüş olabilirsiniz.Hatta buradan tıklayıp Fıstıklı Harika Örnek yapılışını görebilirsiniz.

Yine hep yaptığım gibi Önceden ne yayınladım onuda söyleyeyim Modelin nasıl örüldüğüne geçelim. Kibar Organze İğne Oyası modeli de burada.

fistik-trabzan-en-kolay-yelek-modeli-icin
fistik-trabzan-en-kolay-yelek-modeli-icin

Çiçekli Örnekli Şallar ve Yelekler için çok modeller var.Ama ben Kolay Modeller arayan Arkadaşları da düşünmek zorundayım.Hem Örnekte hoş.

Bu modelin iyi tarafı bilmeyenler için Trabzan Üzerine Yelek Başlama tekniği ile başlıyor.Zincir yapıldıktan sonra 2 sıra Trabzanar ile geçiliyor.

Yelek şal ve benzer örnekler için kenar trabzanı yapacak olanlar ilk Trabzanı yapsın. Sonra 5 zincir ile 6.zincire batalım ve kapatalım.

5 zincir 6. zincire yine batın ama bu sefer kapatmayın 4 defada çıkılan Fıstık yapın. 5 zincir ile aynı noktaya 4 lü fıstık yapın.Videoya bakıp hepsini izlemeyi unutmayın.Kolay gelsin.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “YELEKLERE BASİT ÖRNEKLİ MODEL TAVSİYESİ VE TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir