YAZMALARA VE HAVLULARA TIĞ İŞİ OYA TARİFİ

yazma-havlu-ucu-5-cicek-tig-oyasi
yazma-havlu-ucu-5-cicek-tig-oyasi

5 Çiçekli Yelpaze modeli ile yine ve yine güzel tam Çeyizlere  göre modeli ile Havlu ve Yazma uçlarına,kenarlarına Anlatımlı Tığ Oyası yapımı.

Videolu Havlu Kenarı Tığ Modeli Derya hanımın hünerli parmaklarından bizlere yeni model anlatımı ile geldi hoş geldi der eline emeğine sağlık Derya hanımın.

havlu-yazma-oyasi-5-cicek-modeli
havlu-yazma-oyasi-5-cicek-modeli

Bu model içinde Serum halkalarını,22 numara Tığ ve Oya iplerinizi hazırsa videoyu izleyip Şık Tığ Oyası modeline başlayabilirsiniz.

İlk olarak Serum halkanın çevresine sık iğne ile başlayıp Yaprak yapıldıktan sonra Yaprakların ucu için 5 tane renk,ren Çiçek motifleri Yaprak üzerine ekleniyor.

Motifleri nasıl Tığ Oyasına eklenir?Motifleri yaptıktan sonra Tığ battılar üzerine yine Tığ battı yapılarak Motifler yaza kenarına ilave ediliyor.
5 Çiçekli Yelpaze Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ YALANCI İĞNE OYALI TIĞ MODELİ HAVLU UCU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*