Menü Kapat

YAZMA VE ÖRGÜ BERE KAŞKOL SATIŞISerpil  Hanımın Satılığa çıkardığı El işleri Yazmalar ve Örgü Kaşkol ve Bere Takımları birbirinden güzeller.

Uygun Fiyata en ucuz Yazmalar 20 lira tanesi. Çeyizlik hazırlığında olan genç kızlarımız için en güzel Yazma oyaları ile işlenmiş.

Örme Berelerin tanesini 20 liraya satıyor. Eğer Kaşkol ve Bere takımı isterseniz her ikisi 40 tl den satışa sunulmuş.

Satın almak isteyen Arkadaşlar Serpil hanıma alttaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.

Bu her iki numara ile de ulaşabilirsiniz.:SERPİL KANTILMAZ TELEFONU:0534 593 75 86
 Derya :0544 429 11 46

Satılıklar Bölümünde daha bir çok Hobi e El işleri satışını inceleyebilirsiniz.

Resimleri tek,tek incelemek için üzerlerine tıklayınız

2 Comments

  1. bahar oğuz

    merhaba Dilek hn. web sitenizi beğenerek takip ediyorum. Başarınızı kutluyorum. Dilek hn. elimde el işleri var ve ben bunları maddi yetersizliğimden dolayı bir an önce satmak zorundayım. sitenizde satışı olabilirmi..olursa ne şekilde oluyor..beni bilgilendirir yardımcı olursanız duacınız olurum..başarılarınızın devamını diliyor allaha emanet olun diyorum.

    • Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

      Bahar hanım arkadaşlar bana ürünlerinin resim,bilgi ve kaça satıdıklarını nazarca facebook hesabımdan gönderirler. Bede onlara sayfa açarım onara ait iletişim bilgilerini yazarım gerisi alıcı e satıcıya kalmış. Ben herhangi bir ücreti ne alıcıdan nede satıcıdan almam amacım sadece sitem bir işe yarasın hanımlar ve beylere sitemin imkanları doğrultusunda yardım edebileyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir