Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YAZA ÖZEL ÖRGÜLERE 3 AJURLU ÖRNEKLER

YAZA ÖZEL ÖRGÜLERE 3 AJURLU ÖRNEKLER

11291
Nazarca-yaza-ozel-3-tane-ajurlu-orgu-tarifleri
Nazarca-yaza-ozel-3-tane-ajurlu-orgu-tarifleri

Dost örgü kanallarından size paylaştığım çok güzel yazı özel 3 tane ajurlu örgü modelleri ve onların videolu tariflerini bugün sundum.

Birbirinden şık ve zarif desenlere sahip 3 ajurlu örgü yelek, hırka, bluz gibi modellerde yazlık örgüler de değerlendirebilirsiniz.

Kışlık ve Sonbaharlık Şiş Modellerde de yine uygun ipler ile kadınlara, bebeklere yelek, hırka, kazak, süveter,Battaniye aklınıza gelen birçok örgüde modelleri değerlendirebilirsiniz.

Ajurlu Örgü Tarifleri

3 örgü erkek çocuk bebek örgülerinde de farklı modellerde yapılabilir. Özellikle mavi örnek erkek örgülerine de çok uygun modellerden bir tanesi.

Kabarık örnekli dökümlü ajurlu çok güzel bir model. Yakında Bu modelin Bebek yeleğini de da sizler için paylaşacağım.

ajurlu-yaz-bahar-ornekleri-3-adet
ajurlu-yaz-bahar-ornekleri-3-adet

Lila, beyaz ve mavi bebe ipi renkleriyle yapılmış olan Ajurlu örgü modelleri sevgili Kardeş örgüler örgü modelleri kanalına ait olan bir örgü proje çalışması.

Gösterişli yelek ve örgü modeli adı altında paylaşılan modeller Efsane örgü modeli ve Kır çiçekli örgü modeli adları ile bu 3 model yayınlanmış.

ajurlu-bahar-yaz-yelek-hirka-ornek-mavi
ajurlu-bahar-yaz-yelek-hirka-ornek-mavi

Kabarık örnekli modelin Robadan başlanan bebek yelek modelinde nasıl? durduğunu video içerisinde görebilirsiniz. Gösterilen yelek modelleri paylaşıldıktan sonra ben de sitede sizlere sunacağım.

Buyurun Aralarında hangi modeli isterseniz hepsini modelleriniz de çalışabilir, sosyal ağlarda paylaşabilir, videoyu hazırlayan hanımlara ve paylaşan bana destek olarak paylaşabilirsiniz.

yaza-orgu-ajurlu-kabarik-ornek
yaza-orgu-ajurlu-kabarik-ornek

Kaynak: Videolar Kardeş Örgüler Örgü Modelleri Kanalına ait

Gösterişli Ajurlu Örnek Yapılışı

Kır Çiçekli Mavi örnek

Efsane Ajurlu Örnek Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz