yan-yana-iki-burgu-mor-kadin-patik


YAN YANA ÇİFT BURGULU MODEL PATİK ŞİŞ İLE YAPMAK


El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

Mor İplik ile Yan yana Çift Burgulu bantlı ve Düğmeli Kadın Patik Tarifi. 37 ve 38 Ayaklar için. Daha ufak ya da büyük ayaklara da ölçüler veriliyor.

Model hem kolay hem güzel Patik modeli.Ayaktan kaymayan Düğme ile önüne bant ve iki tane Burgu yapılan Tabanlı Bayan Patiği.

cift-burgu-ramazan-ayinda-yayinlanan-patik
cift-burgu-ramazan-ayinda-yayinlanan-patik

Çok Kolay olan Patik yapımında tek dikkat eteniz gereken nokta Yanlara takılan düğmeler. Bunar dış tarafa doğru bakacaklar. Bir Patiğe sağ taraftan başlarken diğerine ilik için sol tarafından ilmek atılacak.

dugmeli-bantli-mor-iki-burgu-patikler
dugmeli-bantli-mor-iki-burgu-patikler

Bu arada Videoda Hamdiye hanım ilmek ayrımını yanlış vermiş.Kanalında Yorumlar da doğru sayıları “sağ 47 ortaya 18 sol 47 olacak şekilde ayarlanıyor” diye belirtmiş.

cift-burgulu-ornekli-kadin-mor-patik
cift-burgulu-ornekli-kadin-mor-patik

Patik iplerinden 1 yumak. 2 tane düğme, Şiş 3 numara Misinalı ya da normal şişler ile taban kısmından 112 ilmekle başlayınız. Her bir ayak numarası için 2 ilmek ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir