Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YAKALI KEMERLİ NAKO ÖRGÜ BEBEK HIRKA TARİFİ

YAKALI KEMERLİ NAKO ÖRGÜ BEBEK HIRKA TARİFİ

1289
yakali-kemerli-orgu-bebek-hirkasi-tarifi
yakali-kemerli-orgu-bebek-hirkasi-tarifi

Nako Örgüleri ve Tariflerin den Çok Güzel Kız Çocuk Yakalı Örgü Kemerli Bebek Hırkası Örnek Tarifi Etekten başlanan Modelin Bere ve Patik ile Takım yapabilirsiniz. Hatta Atkı ve Yelek modeli de aynı Nako Natural Bebe ipinden Battaniye bile Şahane olur.

4,5 numara Şişe 171 ilmek ile başlanan Yakalı Kemerli Bebek Hırka Modeli ilk sırası ters yapılır ön yüzde örnek kurulur.Son iki ilmek kalana kadar 1 ters 1 düz yapılır. En son kalan 2 ilmek ters yapılır Yani Haraşo.

Arka sırasına geçtiğimizde örnek kurulumu tam olarak başlıyor. 2 ilmek ters 3. ilmek örmeden alınır 1 ters 1 örmeden al.Kalan sıra boyunca 1 ters 1 dola örmeden al şeklinde devam ediyor.

Daha fazlası için videoda tek,tek anlatım var. Natural Bebe El Örgü İpliği ve 4,5 numara Şiş ile model yapılmış.

1-1,5 Yaş Kız Bebek Yakalı,Kemerli Örgü Kız Çocuk Mantosu Nako Dergisin de anlatımlı olarak bulunuyor.Video Dergi için çekildiğin den sadece Örnek Tarifi var.

timsah-sirti-kemerli-yakali-bebek-hirka
timsah-sirti-kemerli-yakali-bebek-hirka

Nako İçin Bu Güzel Modeli öğreten hanım Işıl Balaban.Kendisinin kanalının Adı Örgü Tasarım.Zaman,zaman Işıl Hanımın bu güzel çalışmalarını Onun izni ve Bilgisi dahilin de sizler için sitem de paylaşıyorum.

Örgü İşlerinde Uzmanlı ve el becerisi ile Işıl Hanım Örgü Tasarımda tanıdığım en iyi Örgü Öğretmeni diyebilirim.Eline emeğine sağlık bu çok Sevdiğim Örgü deseni Timsah Sırtı Şiş Modeli ile yapmış.

Sayfa atında Aynı örneği farklı Modeller de Bebek Patikleri,Hırkalar,Bere,Patik gibi Modeller de anlatımlı olarak görebilirsiniz.

NE İSTERSEN YAPABİLECEĞİN 2 RENKLİ TİMSAH SIRTI ÖRGÜ DESENİ

Örneği bu 2 Renkli Timsah Sırtı Örgü Modeli çalışması Tarifinde rahat görebilirsiniz. Her sırayı farklı 5-6 renkli Olan Modellerini de gördüm,onlarda çok güzel.

isil-balaban-nako-bebek-hirka-modeli
isil-balaban-nako-bebek-hirka-modeli

Ancak Dergide tam anlatım var mı? Hangi sayısın da var bilmiyorum.Örgü modelinin adı Timsah Sırtı Örgü Modeli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz