Menü Kapat

VÜCUDUMUZDAKİ KILLARDAN NASIL KURTULURUZİstenmeyen tüyler kadınların her dönem kabusu olmuştur. Bu tüylerin yok edilmesi noktasında değişik yöntemler uygulamıştır. Bu yöntemlersen biride çok uzun yıllardır kullanılan hamam otu tozudur. Hamam otu tozunu aslında aile büyüklerimizden daha önce mutlaka duymuşuzdur.

Hamam Tozu

Onların döneminin en önemli tüy dökücüsü hamam otu idi. Aradan geçen yıllar ve kozmetik sanayisinin gelişmesi ile popülaritesi bir ara düşer gibi olsa da günümüzün en önemli tüy dökücüsü haline gelmiştir. Hamam otu kil renginde bir bitkisel tozdur. Bunu az biraz su ile karıştırıp çamur haline getirip tüy bölgelerine sürün. 4 dakika kadar bekledikten sonra lif benzeri bir yardımcı ile üzerinizden temizleyin. Bu yöntem ile tüm tüyler yok edilecektir. Yine hamam otu tozu ile yapılan tüy dökümü sonrası tüyler eskisinden daha geç çıkacaktır.

Hamam otu bitkisel bir tüy dökücüdür. Tek yan etkisi yüz ve gözlerimize olur. Kesinlikle yüz ve göz bölgesinden uzak tutmalısınız. Bunun dışında hiçbir yan etkisi yoktur. Vücutta 4 dakikadan fazla tutulursa hafif yanma yapacaktır.

3 Comments

  1. mira alen

    Normalde tüy dökücü kullandıktan sonra birde jilete benzer bir şey ile kazımak gerekiyor bununla böyle bir şeye gerek kalmadan suyla yıkayınca çıkıveriyor tüyler hemen güzel yani ben beğendim.

  2. mira alen

    Radyoda dinlerken duymuştum tereddüt ettim biraz ama aldım. Normalde tüy dökücü kullandıktan sonra birde jilete benzer bir şey ile kazımak gerekiyor bununla böyle bir şeye gerek kalmadan suyla yıkayınca çıkıveriyor tüyler hemen güzel yani ben beğendim.

  3. mira alen

    Bir kere kullandım yaklaşık bi 25 gün sonra tüylerim daha azalmış ve incelmiş bir şekilde çıktı. devamlı kullanırsam etkili olacağına şimdiden inandım. aldığım sonuç memnun ediciydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir