Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI KAZ BACAĞI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

VİDEOLU ANLATIMLI KAZ BACAĞI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

3977
kaz-bacagi-orgu-modeli
kaz-bacagi-orgu-modeli
kaz-bacagi-orgu-modeli

Örgü Şişleri İle Örgü Modelleri 2016 yılının en güzel Örgü desenleri aralarından özel olarak sizler için seçtiğim Örnekler arasına Videolu Açıklamalı Kaz Bacağı Örgü Modeli Yapılışı.Ajurlu Kaz Bacağı Örneği.

Hanımlar; Size Bugün çok beğeneceğiniz ve en kısa sürede Örneğini çıkaracağınız çok harika bir Örnek olan Kaz Bacağı Örgü Modelini tanıtmak istiyorum. Bu Örneği bilenler varsa lütfen bizimle bu örneğin Türkçe olarak adının ne olduğunu sayfanın altındaki yorumlar da paylaşsın.

Ajurlu Örgüler seviyorsanız El işi yazan bölümlerde Ajurlu Yeni Örnekler görebilirsiniz.

Ben Bu Örgü Modelinin ismini Türkçeye çevirdiğimde Kaz Bacağı Örgü Modeli “Needles openwork pattern crow’s feet” olarak yabancılar tarafından adlandırılıyor.Aslında Örnek Kaz Bacağı değil de Kaz Ayağı Örneği olarak yazıyor. Ancak Kaz Ayağı Örgü Modeli biz de farklı örgü modeli olarak biliniyor. Benim sitemde bu örneği Örgü Karga Ayağı olarak görebilirsiniz.

Bugün diğer bir Örgü Modeli olan Kelebek Kalbi Örgü Modelini sizler ile paylaşmıştım. Görüyorum ki Facebook ve diğer sosyal ağlarda ki takipçilerim çok kısa sürede bir çok Örgü Paylaşımın da bulundular,Teşekkürler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz