TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE ÖDEV KAPAKLARI RESİMLERİ

TÜM SINIFLAR İNGİLİZCE ÖDEV KAPAKLARI RESİMLERİ


Okulların kapanmasına artık çok az kaldı. Öğrenciler yoğun olarak şu aralar Performans ve Proje ödevleriyle ilgileniyorlar ve ben öğrencilere kaynak ödev sitesi nazarca olarak siteme biraz güzel ödev kapakları ekleyerek destek olmak istedim. Birbirinden güzel Desenli ödev kapakları,Renkli ve sade ödev kapağı resimleri ingilizce olarak sizlerin beğenisine sunuldu

İngilizce artık ilkokul 2. sınıflarda da ders olarak verilmeye başlandı artık çocuklar çok daha erken yaşlarda ingilizce eğitimi almaya başladılar. Bugün sizlerle paylaştığım İngilizce Ödev Kapağı resimleri her sınıftaki öğrencilere hitap edecek şekilde Lise öğrencileri için,Ortaokul öğrencileri ve İlkokul ingilizce kapak resimleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sitemize yeni eklenecek Ödev Kapakları menümüzde bugünden itibaren En yeni, En güzel tüm dersler için içleri yazılı ödev kapakları, Resimli ve Renkli ödev kapaklarına ulaşabilirsiniz.

Resimlerin üzerine tıklayarak ödev belgesini word dökümanı olarak bilgisayarınıza indirip düzenleyebilirsiniz.Resimlerin büyük halini görmek için üzerlerine tıklayınız.

This Post Has 6 Comments

 1. esranur411

  çooookkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllll :)

 2. ingilizce ödev kapakları indir

  ödev kapakları için teşekkürler.

  1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

   Rica ederim

   1. esranur411

    sağolllllllllllllllllllllll

 3. Beyazgul

  İngilizce kapak resimleri çok güzeller fakat ben fen dersi kapak resimleri eklemenizide istiyorum. Tüm derslerle ilgili ödev kapakları ve elde yapılan ödev kapağı görselleri lütfen

  1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

   Merhaba Beyazgül
   En kısa sürede Ödev Kapakları menümüzü çeşitlendirerek tüm sınıfla ve tüm derslerle ilgili ödev kapakları görsellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın