TIĞLA ZARİF ÜÇGEN YAPRAKLI ŞAL MODELİ

ucgen-yaprakli-sal-modeli
ucgen-yaprakli-sal-modeli

Tığla işlenen Değişik Yazlık havalı Şal Modelleri için burada Türkçe videolu anlatımı olan Üçgen Yapraklı Şal Modeli ile Batik desenli Harika Yazlık Bayan Şal Modelleri yapılır.

Malum Yaz geliyor ve Bahar aylarında Düğünleri olan hanımlar Abiye giysiler üzerine Şık Şal Modeller arıyorlar. Sitede başka Tığla ve Şişle örülen Şal Örnekleri de bulunuyor.

ucgen-yaprakli-tig-sal
ucgen-yaprakli-tig-sal

Yine aynı şıklıkta Alize Örgü Şal Modeli için burada Krokodil Modeli ile yine Batik desenli ip ile yapılan Örgü Şal yapımına bakabilirsiniz.

Yeni çıkan İğne Oyası Modelleri için gelen istekler üzerine içinde Elti Çiçeği Oya yapılışı ve 66 adet Harika İğne Oyası Kenar örnekleri olan yazımı en son sizler için Akşam paylaşmıştım.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*