TIĞLA YELEKLİ ETEKLİ 1-2 YAŞ BEBEK TAKIMI YAPIMI

kirmizi-etekli-bebek-yelek-tig-isi-takim
kirmizi-etekli-bebek-yelek-tig-isi-takim

Örgü Merserize iple 1-2 Yaş Kız Çocuk Yelek Etek Tığ İşi Örgü Bebek Takımı Anlatımlı Videolu Tarifi ile Yaz aylarında Kız Bebekler için Takım Tığ Örgü Yapılışı.

Merserize çift katlı İplik ile yapılan Etekli Bebek Yeleği Takımı için Merserize Pamuklu ip kullanılmış. Cepler için 2 Yelek için 5 Fantezi Düğme ile tamamlanış.

tig-isi-2'li-orgu-1-2-yas-etekli-yelekli-dantel-takim
tig-isi-2’li-orgu-1-2-yas-etekli-yelekli-dantel-takim

Yelek için 1 Yumak 150 gramlık ip tüketilmiş ve 3 numara Tığla örülmüş.74 Zincir çekilerek başlanan Yelek için Roba bölümü 25 santim oluncaya adar örülüyor.

tig-isi-takimli-bebek-yelek-1-2-yas-orgu
tig-isi-takimli-bebek-yelek-1-2-yas-orgu

Cepler için 12 zincirle başlanarak 12 sırada tamamlanmış. Yelekli Etekli Tığ Örgüden Bebek takımı videoları yabancı olduğu için Acemi olanlar tam anlamayabilir.

cepli-yelekle-takim-bebek-1-2-yas-tig-isi-etek
cepli-yelekle-takim-bebek-1-2-yas-tig-isi-etek

Ancak bu modeli Fikir amaçlı olarak düşünebilir sayılara sadık kalarak istediğiniz farklı bir Tığ işi Modeli ile böyle 2!li Örgü Kız Bebek Takımları yapabilirsiniz.
Cepli Merserize Bebek Takımı Yelek Videosu

Yelek Takımı Etek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA MOZAİK BAYAN YELEK ANLATIMLI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*