TIĞLA ÖRME KOLAY BAYAN PATİK VİDEOLU


Tüm detaylarıyla bayan patik nasıl örülür anlatıldığı videoda tığ kullamarak  bayan patiği örneği arayanlar için çok güzel ve örmesi kolay patik örme videosu.

Her ne kadar şimdiki bazı gençler Patik giymenin tabiri caizse kezbanlık olduğunu banal olduğunu savunsalar da tabi bu onların düşüncesi kışın soğuğundan ayaklarımızı koruyan sıcacık tutan patiklerin yerini ne hazır panduflar ne de ev terlikleri tutamaz.

Eskilerde kış aylarında patik her kadının ayağında olur ve gezmeye giderken en güzel patiklerimizi el işi çantamıza koyar gittiğimiz misafirlikte temiz,temiz ayağımıza geçirirdik.

Her kez birbirine ayağındaki patiği nasıl ördüğüne sorar anneler çok beğendikleri patiklerin hemen örneklerini orda çıkarır kızının çeyizine çeyizlik patik olarak koyardı. Maalesef bizleri biz yapan manevi değerlerimiz yeni nesil gençliğin seçimleriyle değişim göstermekte.

Bu arada 40 değil de 60 yaşındaki bir kadının klavyesinden dökülen ir yazı gibi oldu:).

Boş verin siz patik patiktir yerini bir şey tutmaz geçirin ayağınıza bakın keyfinize.

Çıplak ayakla dolaşırken evdeki annanelerin,babannelerin “ayaklarını üşütmeeee çocuğun olmayacak sonra” dediğini de hoş görün bizede söylendi o sözler:) ayakları sıcak tutmakta her zaman fayda var. Burdan bütün patik modellerine bakabilirsiniz.

tig-isi-anlatimli-videolu-bayan-patik-orgusu
tig-isi-anlatimli-videolu-bayan-patik-orgusu

Bayan Patik Nasıl Örülür Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*