El İşleri SÜSLÜ PELUŞ TOKALI TUNUS PATİK

SÜSLÜ PELUŞ TOKALI TUNUS PATİK

2959
Nazarca-pelus-tokali-tunus-kadin-patik-yapimi
Nazarca-pelus-tokali-tunus-kadin-patik-yapimi

İlk defa patik yapanlar için En kolay Tunus işi patik modeli Yapılışı Süslü peluş tokalı Tunus patik nasıl yapılır? yapım aşamaları videolu tarife.

Tunus kadın patik modellerinden örneği basit kolay ve sade süslemesi Peluş toka ile yapılan çok kolay Tunus patik modeli açık örgü tekniği ile yapılıp, tarifi adım adım yapımı aşamalı olarak gösterilmiş.

pelus-tasli-tokali-gri-tunus-bayan-patik
pelus-tasli-tokali-gri-tunus-bayan-patik

Sayfamızda iki şiş, beş şiş patik modelleri, Tunus ya da tığ işi patik modelleri gibi birçok modelleri Patikler linkine tıklayıp ulaşıp hepsini sayfamızda görebilirsiniz.

Tığla yapılan Peluş tokalı süslü gri Tunus patiği tek renk ip, patik süsleme peluş tokası, 3 numara Tunus Tığ ve 0 numara tığ ise topuk kısmı için kullanılarak hazırlanıyor.

peluslu-tokali-tunus-isi-bayan-patik
peluslu-tokali-tunus-isi-bayan-patik

Gri renk Tunus örgü kadın patik modeli 37-38 ayak ölçüsünde hazırlanmış. Tek renkli örülerek herhangi bir marka patik ipi ile aynı modeli çalışabilirsiniz.

Burada süslemesinde hazır satılan Tokalı peluş babet patik süsleri ile süslenmiş. Siz elinizde böyle bir süs yoksa kendiniz örgü ile de yapabilirsiniz.Bu patik modelini 40 numara kadın Tunus kadın patik modeli ne kadar Bir Yumak ip ile hazırlayabilirsiniz.

suslu-pelus-tokali-tunus-patigi
suslu-pelus-tokali-tunus-patigi

Burada 37-38 numara Tunus Bayan patik modeli için 22 tane zincir çekilerek başlanıyor. Daha küçük numaralı ayaklar için yapmak isterseniz 20 zincir çekerek 34-35-36 numara Tunus patikler hazırlayabilirsiniz.

37-38-39 ve 40 numara Tunus patik modellerde ise 22 zincir ile başlayabilir, büyük numara ayaklarda Tabandan ayarlama yaparak modeli istenilen ölçülere getirebilirsiniz.

gri-en-kolay-tunus-patik-suslu
gri-en-kolay-tunus-patik-suslu

Kaynaklar:Post nazarca.com-Videolu Anlatım Örgü Hayatım_ Kanalına Aittir.

Tunus Model Süslü Patik Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz