El İşleri Bebek Örgüleri SON DERECE PRATİK KIZILCIK ÇİÇEĞİ ÖRGÜ

SON DERECE PRATİK KIZILCIK ÇİÇEĞİ ÖRGÜ

3017
Nazarca-kizilcik-cicegi-orgu-modeli-sesli-ornek
Nazarca-kizilcik-cicegi-orgu-modeli-sesli-ornek

Son derece Pratik yapılan Kızılcık çiçeği örgü modeli hem yapımı, hem modeli ile her örgü de kullanılabilir. Kabarık örnekli çok güzel bir model tarifini sizlerle paylaştık.

Nazarca örgü modelleri kanalımızdan kendimize ait olan bu güzel örgü modelinin adı Kızılcık çiçeği örgü motifi olarak biliniyor. Çok amaçlı şiş örgü modeli olarak her örgüye uygun.

sis-isi-model-kizilcik-cicegi-orgu-yapilisi
sis-isi-model-kizilcik-cicegi-orgu-yapilisi

Bu modeli bebeklere bere modeli, hırka, yelek, süveter örgüleri gibi örgüler,modeller içinde kullanabilirsiniz. Bayan örgülerinde de bayan ceket, atkı, bere ve Boyunluk gibi örgülerde kabarık örnekli model çok yakışır.

Kadınlar için Şiş Örgü Modeli hırka, yelek modellerinde kullanılabilir. Kızılcık çiçeği örgü modeli erkek örgülerinde de yine erkek beresi,büyük yetişkin örgü erkek kazaklar, süveterler gibi model de uygulayabilirsiniz.

kizilcik-cicegi-sis-orgu-yapimi
kizilcik-cicegi-sis-orgu-yapimi

Günün diğer iki örgüsü Renkli katlı tomurcuklu örgü modeli ile çok sevileceğini düşündüğümüz Mor beyaz zikzak örgü tekniği bu modelden Sonra onlara da bakabilirsiniz.

Çiçekli Kabarık Pratik Model

Örgü Kızılcık Çiçeği Modelini hem yeşilin farklı tonları, hem de koyu gri rengi ile nasıl? göründüğüne görsellerden bakabilirsiniz.

sis-orgu-kizilcik-cicegi-orgu-deseni
sis-orgu-kizilcik-cicegi-orgu-deseni

Gri tonu ile erkek örgülü ne kadar yakışacağını kendiniz de görebilirsiniz. Birçok renk ile bu modeli tek renk, 2 renk olarak çalışabilirsiniz.

Tüm örgüleri yakışabilecek gösterişli, şık, pratik, kolay bir model olan bu örgü 5 ilmek ve katlarından oluşuyor. Ajurlu örgü modeli şeklinde yaz kış kullanılır örgülerden.

Dilediğiniz büyüklüğe ulaşana kadar 5 ve katları ile ilmeklerinizi attıktan sonra iki kenar ilmeği atılıp lastikli, lastiksiz modele başlayabilirsiniz.

Kaynaklar:Makale nazarca.com-Videolu Açıklamaları Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Ait.

Örgü Kızılcık Çiçeği Desen Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz