Benim Kalemimden SİZ SEVGİLİ OKUYUCULARIMDAN RİCAM

SİZ SEVGİLİ OKUYUCULARIMDAN RİCAM

220

Biliyormusunuz ? sevgili okuyucularım burada sitemde Nazarca.com ‘da çalışırken sizler için güzel hoş şeyler paylaşmaya çalışırken ya da kendi sitemde gezinerek vakit geçirirken kendimi sizlerle berabermiş gibi hissediyorum.

Nasıl anlatayım size? Düşünün bir odada yanlızsınız fakat günde 10 Bin kişye ulaşabiliyorsunuz. Okuyucular sizin yazılarınızı okuyor sizi merak ediyor bakıyor Biyografinize. Eğer sizi ve sitenizi severse sadık bir okuyucu hiç tanımadığınız ama bir dost gibi gördüğünüz okuyucularınızla aranızda bir bağ oluşuyor. Tamam belki tüm okuyucularım öyle olmayabilirler. Bir çoğu okuyucum

siteme girer resimlere bakar gerek görürse okur göz gezdirir işini görür ve bir Merhaba diye yazmadan gider. Bırakın Merhaba demeyi kafasını çevirip sitenin adı nedir ona bile bakmadan işi bitince köşeye tıklar siteyi terk edip başka bir siteye geçer.

Bazı okuyucularım sitenin düzenine, kalitesine, sitede kullanılan üsluba bakar site hoşuna gittiyse eğer sitenin adına bakar. Sonra sitede biraz daha dolaşmaya karar verir en son çıkmadan önce ben kimim Hakkımda bölümüne bakar.Bazıları Biyografimi okur bazıları sadece resimlerime ya da bir kaç güzel sözle gönlümüzü alırlar. Daha sonra bu okuyucularım arasında bir dostluk oluşur selamlarını eksik etmezler unutmazlar Facebook ve Tiwitter gibi sosyal ağlardan destekler yardımcı olurlar.

Olsun ben her iki okuyucumu da seviyorum. Nihayetinde aramızda bir bağ var .

NAZARCADİLEKOZATMACA

Bir kaç sitem daha var fakat iki sitemin yerleri ayrı benim için. İlki gururum5.tr.gg benim 7 yıl önce ilk yaptığım web sitem ilk göz ağrım , ikincisi bu nazarca.com sitem.  Fakat gururum5.tr.gg sitemle bazı sebeplerden dolayı ilgilenemiyor neredeyse gün boyu burada sizlerle nazarca.com da oluyorum.

Sizlerden gelen mesajlara aynı gün içinde cevap vermeye gayret gösteriyorum. Sizlerden ricam lütfen sitemi ziyaret ettiğiniz de eğer paylaşımlarımdan ve sitemden memnun kaldıysanız en azından bir kaç satır konu hakkında yorum yazın. Bir Merhaba diyin en azından üye olmanızada gerek yok hem bunun için.

Burada yanlız olmadığımı bilmek, tüm emeklerimin yerine ulaştığını görmek çok mutlu eder beni.  Sitemde sizlerle paylaştığım hiç bir şey için ücret ya da üyelik istemiyorum sınırsızca sitemin içinde dolaşabiliyor ve aradığınız bir şeyi buluyorsunuz. Bir merhabayı esirgemeyin emeğe saygı bir Yorumu çok görmeyiniz.

Saygılarımla Hoşçakalınız. Dilek Özatmaca (Özsoylu)

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz