El İşleri Bebek Örgüleri ŞİŞLER İLE UMUT IŞIĞI ÖRGÜ MODELİ

ŞİŞLER İLE UMUT IŞIĞI ÖRGÜ MODELİ

1746
orgu-umut-isigi-modeli
orgu-umut-isigi-modeli

Örgü Umut Işığı Modeli ışıl ışıl görünümü ile çok güzel, çok kolay bir örgü isteyenlere Buyurun şiş örgü modelleri ve videolu tarifi ile bu örneği sitemiz de.

Türkan Şoray’ın kirpiği örgü modeli ile ilmek toplama örgü modelinin birleştirmiş bir örgü versiyonu.

Bu Umut Işığı Örgüsü Bugünün ilk örgü modeli olarak paylaştığım el işi çalışması.

Bunun öncesinde Dün Basit ve Pratik bebek örgüleri, yetişkin örgülerinde kullanılır bir model,onu da buradan tıklayıp görebilirsiniz.

umut-isigi-cicekli-sis-deseni
umut-isigi-cicekli-sis-deseni

Bu örgü şişle Yelpaze örgü modeli adı ile yayınlanmış. Sevgili Nesrince örgüler kanalı Nesrin hanımcım bizler için paylaşmış.

Ben ise bir umut olsun diye Şiş Örgü Umut ışığı modeli koymak istedim.Tam da bu zamanlarda ismini değiştirip başlıkta bu ismi verdim.

Örgünün arka yüzü de hoş güzel ve değişik duruyor. Örgü herhangi bir toplama yapmıyor, çok rahat bir örnek modellerin üzerinde dökümlü ve hoş görünüyor.

umut-isigi-orgu-yapimi
umut-isigi-orgu-yapimi

Bunu kendi örgüleriniz de, bayan örgülerinde kullanabilirsiniz, çocuklarınızın örgülerinde kazak, hırka ve yelek modelleri için de uygulayabilirsiniz.

Bu modeli hem kalın iplerle, hem ince ipler ile Yazlık ve Mevsimlik Örgüler de Değerlendirebilir, yazlık şal modeli olarak da ince iplerle örebilirsiniz.

umut-isiklari-orgu-modeli
umut-isiklari-orgu-modeli

Fantezi ve şık örgüleri seviyorsanız modelden baharlık, güzel hırkalar, yazlık bayan örgüleri yapabilirsiniz. örgü 6 ve katlarından yapılıyor.

Ayrıca tüm ilmekler atıldıktan sonra bir ilmek daha ekleniyor ve 2 kenar ilmeği de atılıp örgüye başlanıyor.

Örgü Umut Işığı Model Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz