sisle-orgu-oyuncak-bebek-yapilisi


ŞİŞLE ÖRGÜ OYUNCAK SAÇLI BEBEK YAPILIŞI


Bebek Örgüleri, El İşi Oyuncak Yapımı, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Örgü Şişleri ile Örgü Saçlı Oyuncak Bebek Yapılışı Türkçe Videolu Baştan Sona kadar Açıklamalı. Çok Kolay Oyuncak Kız Bebek 30 İlmek atılarak Başından örülmeye başlanıyor.

Örgü Şiş ile Örülen – (Amigurumi Denilmiş ancak Şiş Tekniği) Oyuncak Bebek için 5 Renk Örgü İpleri ,Misinalı ya da normal şiş Tığ olarak 2,5 veya 3 numara Tığ gerekiyor. Aynı zamanda isteyenler Lif ipi 2 katlı şeklinde de kullanabilirler.

Örgü Bebek Örmek için 30 ilmek ile başlayacak ve 7-8 sıra olarak örülüyor ve Oyuncak Örgü Bebek Şişle Başından örülerek başlanıyor.

sis-isi-orguden-oyuncak-kizbebek-yapilisi
sis-isi-orguden-oyuncak-kizbebek-yapilisi

Tığla Örgü Oyuncak Bebek örmek için de burada Amigurumi Oyuncak Bebek Yapılışı aynı şekilde tüm detayları ile Oyuncak nasıl örülür? görebilirsiniz. Tığla Saçlı Elbiseli Kız Bebek Yapımı için buradan lütfen.

Örgü örmeyi bilmeyenler üzülmesin onlar içinde şirin mi şirin Çoraptan Bebek Yapılışı için burada ki çalışmaya bakmalarını önereceğim.

Örgü Oyuncaklar için önereceğim bir kaç şey daha var. Örgü Oyuncak Tavşan yapmak isterseniz aynı Bebek gibi Şişle Örgü Tavşan yapılışı için Bebeklere ve Çocuklara Uyku ve Oyun arkadaşı Tavşan burada.
Şiş Örgü Oyuncak Bebek Yapılış Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ŞİŞLE ÖRGÜ OYUNCAK SAÇLI BEBEK YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir