ŞİŞLE 2-3 YAŞ KIZ ÇOCUK YELEK ANLATIMI
2-3-Yas-kiz-cocuk-sis-model-yelek-yapilisi

ŞİŞLE 2-3 YAŞ KIZ ÇOCUK YELEK ANLATIMI


Şişle 2-3 Yaş Kız Çocuk Yelek Modeli Detaylı anlatım ve Model yapımı ile Türkçe Videolu Açıklamalı Çocuk Yelekleri isteyenler buyursunlar izleyip öğrensinler

Şiş işi 2-3 Yaşındaki Çocuk Yeleği Önler 44 ilmek ile başlanıyor Pirinç örneği,haraşo ve Burgulu Model ile yapılıyor. Şişle Çocuk Yeleği Arkası İlmek Sayısı 71 ilmek ile başlanıyor ve Arkalar da 4 Burgu yapılıyor.

sisle-sari-kiz-cocuk-2-3-yas-yelek-anlatimi
sisle-sari-kiz-cocuk-2-3-yas-yelek-anlatimi

3 Numara Şiş ve Bebe Yünü ile yapılan Sarı Kız Çocuk Yeleğin de kullanılan Pirinç modeli bana diğer bildiğimiz Pirinç Örgüsünden daha güzel ve farklı geldi.

Şiş Çocuk Yelek kesimi için Kolay bir teknik uygulanmış be Yelek Önü Lastik bölümü için Geniş haraşo Yelek başlama da 6 sıra kadar Haraşo ile çok farklı ve güzel bir Çocuk Yeleği olmuş.

Bu arada Çocuk Yelek Satışını yapan Örneği anlatan Sevda hanım oluyor ben değilim.Video da Satılık Yelek  olduğunu duyanlardan çok fazla “Ne Kadara Satılık” mesajları alıyor ve bu mesajlara artık yetişemiyorum. Almayı çok iseyenler yorumlara mesaj yazın özel maillerine Sevda hanımın numarasını atayıp arayıp konuşsunlar.

Annelere Önereceğim Bebek ve Çocuk Modeli Tığ İşi Yeleklerde de Kullanılan,Anne Yelekleri için Tığla Yaprak Sıraları Yelek Modeli anlatımına buradan bakabilirsiniz.
2-3 Yaş Kız Çocuğu Yelek Videosu

Bir cevap yazın