SIRALI TIĞ OYASI AY MODELİ YAPIMI

sirali-ay-oyasi
sirali-ay-oyasi

Sıralı Tığ Oyaları– Tığ İşi Oya Modelleri Yazma Örnekleri,Yemeni Modelleri için harika 2 Renkli Sarı Kırmızı Tığ Oya Örneği Ay Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı.

Şık bir Model Zarif ve Kolay Oya Yapılışı Tarifi ile oldukça güzel Oya Örneği ile 2 renkten oluşan bu model Yemeni Oyası Örneklerine çok yakışır.

Yarım halkalı motiflerinde pıtırcık modeli ile böyle birbirine zıt renkleri kullandığınız da Oya Modeli kendini daha iyi gösteriyor.

ay-oya-modeli
ay-oya-modeli

Sizler kendi Yazma Modelinizin desenleri ve renklerine uygun Oya iplikleri ile yapabilirsiniz. İğne Oyasına benzeyen Tığ Oyaları için Bugün Paylaştığım Diğer Tığ Oyası Örneği olan Yalancı İğne Oyası Modeline bakabilirsiniz.
Sıralı Tığ Oyası Ay Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*