SIRALI 3 RENKLİ KOLAY TIĞ YAZMA MODELİ YAPIMI

sirali-3-renkten-tig-oyasi
sirali-3-renkten-tig-oyasi

Kolay Yazma Örnekleri Yazma Kenarı Sıralı 3 Renkli Tığ Oyası Kolay olduğu kadar çabuk ilerleyen üstelik Videolu Açıklamalı Oya Tarifi.

22 Numara Tığ gerektiren Tığ Yazma Modeli için 3 Renk Oya İpliklerinden Modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ battıdan sonra Oya 3 sıradan oluşuyor.

3-renk-sirali-kolay-tig-yazma-modeli
3-renk-sirali-kolay-tig-yazma-modeli

İlk sıraya başladığınız da Yeşil ipi ilk Tığ battı kutusuna sabitleyin. 5 Zincir çekin başına 2 kez dolayın 2 kutu atlayıp 3 kutunun içinden 4 lü trabzan ile sabitleyin ve yapılan kutunun içine 6 tane sık iğne yapın 7. ciyi yeni zincir için aynı işlemi tekrar edin.

Oya Örnekleri için devamlı örnekler paylaşıyoruz.Bugün İğne Oyası modeli olarak çok istenilen ve paylaşılan Kürdanla Limon Çekirdeği Oya modeli nasıl yapılır onu öğrenmiştik.

3 Renkli Sıralı Yazma Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*