secenekli-fistik-oyalari


SEÇENEKLİ İKİ FISTIK OYASI KİM HANGİNİ BEĞENİRSE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

İki Fıstık Oyası Tığ işi Kenar Oyalarına Bugün 2 Model Tarifi birden göreceğiz. Her ikisi de güzel olan Modelleri kim hangini beğenirse onu yapsın istedim.

İlk videoyu izlediğiniz de Kafes üzerinde Fıstıklar Oya Modeli Tarifini izleyeceksiniz. Reyyan marka Çiçekli ok renkli Yazma üstünde Oya Anlatımı yapılmış.

nazarca-secenekli-fistik-oyalari
nazarca-secenekli-fistik-oyalari

Alt zemini Yeşil Fıstıklı Motifler Mint yeşili ve Fuşya Pembe Renkleri ile yapılmış. Pembe Leylak 611 no- Koyu Yeşil Altınbaşak 383- Birde Mint Yeşil renk Oya ipi var.

kafes-ustunde-fistiklar-secenekli-oya
kafes-ustunde-fistiklar-secenekli-oya

22 no Oya Tığı ile yapılmış olan Tığ Oyası koyu Yeşil ile Trabzan ve kafesler yapılıyor. Sonrasında üstüne 4 tane Fıstık Oyası işleniyor.

3-fistik-ara-yprakli-oya-tigla
3-fistik-ara-yprakli-oya-tigla

2. Tığ işi Oya Yapımın da Farklı Alt yapı Çimen Oyası üzerine yapılan Yapraklar ve Yeşil çiçek sapı üstüne 3 Fıstık Oya örneği işlenmiş.

4-taneli-fistik-oyasi
4-taneli-fistik-oyasi

3 Renkli Kenar Oyası Kırmızı renk no 646 Altınbaşak.Harda sarısı ip Altınbaşak 50 no. Her ki oya da 22 numara ile yapılıyor.


Fıstık Oyası Videoları

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir