sari-tig-orgude-tig-model-yelek-ornek


SARI RENKLİ ÖRGÜDE HER SIRA 1 ÖRNEK İLE YELEK


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Sarı Renkli Her sırada Başka Örgü 3 Sıra Örneği ile Örgü Yelek Tarifleri-Özellikle Yelekler de ama Atkı ve Şallara da Çiçeklerin yönleri iki tarafa da baksın isterseniz ortadan başlanıp her iki tarafa doğru yapabilirsiniz.

Örnek 6 nın katları ve + 1 trabzan ile oluyor.Zincir üzeri kurulan Örneği farklı başlama Tığ işi Lastikler ile de aynı mantıkla yapabilirsiniz.

Örneği bize gösteren Nadire Hanımın Örgü Youtube Kanalının adı atolyehobi. Videoda Atkı ile ilgili fikrini çok sevdim.Yazının başında yazdığım fikir onun.

Diyor ki ” Bu Örneği Atkı için tam ortadan başlayın.Atkının bir tarafını yaptıktan sonra diğer taraftan örgüye devam edin.Böylece Yapraklar her iki tarafa da bakar” Çok iyi ve güzel bir fikir.

tigla-tarif-edilen-sari-orgu-model-yapilisi
tigla-tarif-edilen-sari-orgu-model-yapilisi

1 Sıra Trabzan 1 sıra Fıstıklı çiçekler 1 sıra kafes fikri güzel.Özellikle Yelek İpleri ile Yelek Şal İpleri ile Şallara deneyin derim.

SAÇILAN FISTIKLAR ÖRGÜ ÖRNEĞİ YELEKLERE NASIL UYGULANIR

Fıstıklı Örgü Örneği Yelek Modelini 2-3 ay önce çok severek Tarifini yayınlamıştım. Buyrun bu modele de tıklayıp izleyebilirsiniz.

sari-tigla-yelek-ornek-tarifleri-yeni
sari-tigla-yelek-ornek-tarifleri-yeni

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir