sacakli-ponponlu-3-4-yas-cocuk-sapkasi


SAÇAKLI PONPONLU ŞİŞ ÖRGÜ 3-4 YAŞ ÇOCUK ŞAPKA YAPIMI

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları

3-4 yaş için Şiş Örgü Saçaklı Ponponlu Çocuk Şapka yapılışı- Lastiğinden başlanan Uçları sivri bitirilen Ponponu Çocuk Şapkası Yapımı.

3 renk Bebe Yünleri-3 mm Misinalı Şişler ancak normal şiş de kullanabilirsiniz.Lastikten 92 ilmekle başlanıp 2 ters 2 düz 6-7 sıra lastik yapılıyor.

Örgü Saçaklı Ponpon Berenin devamında Beyaz Düz örgü ile devam edilip aralara 4 diş Pembe tonlarında iplikler ile renk katılıyor.

sis-orgu-beyaz-pembe-cocuklar-icin-soytari-beresi
sis-orgu-beyaz-pembe-cocuklar-icin-soytari-beresi

110 ilmeğe artırılan Şapkanın tepesindeki Beyaz Düz bölüm 25 sıra yapıldıktan sonra Tepesindeki Saçaklı Ponponlar için 3 numara bir şişe geçiliyor.

Saçaklar Şiş ile 15 ilmekler halinde 6 parça şeklinde ilmek azaltma ile sivri yapılıyor.Yan ve uçları dikildikten sonra Renkli Ponponlar dikilip bitiyor.

PONPONLU SOYTARI MODELLİ BEBEK ŞAPKASI

Aslında Bu Sayfada ki modelin adı da Soytarı Beresi diye geçebilir.Benzer modeller.Ancak Bu çok önceden yayımladığım Ponponlu Soytarı Bebek Şapkasının da Tarifi var.

BATİK ŞİŞ ÖRGÜ ÇABUK PATİK YAPIM DETAYLARI

Batik Örgü Çabuk Patik Modelini de Günün Yeni Patiklerin den. Açık örüldükten sonra Dikilen Kadın Patiği şiş örgüden yapılıyor.

TEPEDEN BAŞLANAN KUKULETALI BEBEK ŞAPKASI AÇIKLAMALI

Örgü Kukuletalı Bebek Şapkası geçen gün paylaştığım aynı şirinlikte bir model.

el-orgu-sacakli-ponponlu-cocuk-sapkalari
el-orgu-sacakli-ponponlu-cocuk-sapkalari

Buyrun modelimizin yapım aşamalı videosu bu kolay gelsin.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir