Menü Kapat

gamze-yildizi-lif-tasarimi

SABUN LİFİ GAMZE YILDIZI TASARIMI TARİFİGamze Yıldızı Lif Tarifi-Tasarım Gamze sağlamer Hanım tarafından yapılan Bizlere Suzan hanım Tarafından Öğreten Videolu Lif Tasarımı için Her iki hanımın da ellerine ,emeklerine sağlık.

İlk olarak şunu söylemeliyim.Bu tarz Yıldız Lif Modelleri çok var.Ancak Bu Modelde uygulanan Aynı dilim içinde Renk geçişleri fikrine bayıldım.

Ucu Yeşil olan dilimin karşısındaki Dilim de Yeşil renk ile ayrıca aynı dilimler içinde Süsleme çiçeklerinin ortadaki fıstığının da Yeşil olması gerçekten bir Tasarım.

gamze-yildizi-lif-tarifi
gamze-yildizi-lif-tarifi

Model tasarlamak sadece Şekilden ibaret değil.Buralar da Doğru renkleri kullanmak ta bir o kadar önemli. Bu taraz canlı renkler ile pek güzel.

DAMADIN LİFİ PAPYONLU GELİNİN LİFİ FİYONKLU YAPILIŞLARI

Papyonlu Damat Fiyonklu Gelin Lifi Modellerinin de Yapımını Bugün Nazarca Lif Modelleri kısmında Paylaştım.Buradan yapı aşamalarını görebilirsiniz.

Bu Lifi görünce aklıma şey geldi.Düşünün bir Şiş ya da Tığla Bebek Battaniyesi yaptığınızı.Battaniyenin üzerine Orta fıstıkları renk,renk yapılan Puf çiçekler dikseniz çok güzel olmaz mı?

orgu-gamze-yildizi-model-yapilisi
orgu-gamze-yildizi-model-yapilisi

Hatta Battaniye ile Takım Bebe Yastığı yaparsanız aman pek şirin olacaktır.Bu Lifin renklerini Suzan hanım çok iyi seçmiş. Suzan hanıma Suzan’ın El İşi Dünyasına çok Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir