RÜZGAR ÇİÇEĞİ BANYO BEZİ LİF YAPIMI

ruzgar-cicegi-lif-modeli
ruzgar-cicegi-lif-modeli

Rüzgar Çiçeği Lif Modelinin adı Rüzgar Gülü Banyo lifi ancak bu isimle farklı bir modelim daha olduğu için Videolu açıklamalı bu lifin adını Rüzgar Çiçeği Hamam Bezi olarak değiştirdim.

Sibel’in hakkını yemeden ilk olarak kendisine bu güzel Yeni Lif Tasarımları için Teşekkür etmek isterim. 5 Renkli Rüzgar Çiçeği lif modeline bayıldım.

ruzgar-cicegi-banyo-bezi-lif-tarifi
ruzgar-cicegi-banyo-bezi-lif-tarifi

Özellikle renk,renk olan model de kullandığı her birinin birbiri ile renk uyumu harika olan Turuncu,Yeşil,Sarı ve Mor Renkleri ile çok şahane görünüyor.

7 numara Tığ ve 5 renk iple ya da 2 Renkli Rüzgar çiçeği lif için 2 renk ip tercih edebilirsiniz. Ortadan Puf çiçek ile başlayan modelin Çiçek yapılışı için burada ki 7 Sıralı Lif Modeline bakabilirsiniz.

6 dilimli Lif modeli olan Rüzgar Çiçeği Sabun bezinin daha büyük olması için 8 dilim şeklinde yapabilirsiniz. Dilimler ayrı,ayrı örülmeden Puf çiçeğin çevresinden artırılarak yapılıyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SPİRAL KALP LİF TASARIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*