El İşleri Bebek Örgüleri ROBADAN 2-3 YAŞ KIZLARA HIRKA ÇALIŞMASI

ROBADAN 2-3 YAŞ KIZLARA HIRKA ÇALIŞMASI

5450
robadan-2-3-yas-hirka-videolu-yapim
robadan-2-3-yas-hirka-videolu-yapim

2 Şiş Örgülerde bebek hırka modellerinden 2-3 yaş Kız Çocuk Robalı Hırka modellerine Robadan anlatımlı hırka tarifi videolu ve sesli.

Tek renk örgü ipi ile örülmüş olan yuvarlak yaka robadan başlanan etek ucuna kadar artırmalar yapılarak ilerleyen kabarık, üç boyutlu örnekli sesli anlatımlı çocuk hırka modeli.

Hırka örgüsünü daha kolay, basit bir örnek ile yapmak isteyenler Örgü Minik Düğümler modeli ile bu Hırkayı tamamlayabilirler tarifi buradan görebilirsiniz.

Anlatımlı Kız Örgüleri için buraya Tıklayıp Yazlık Örgü Kız Elbise,Tığla Bebek Yelek ve Örgü Bebek Tulum Tarifleri görebilirsiniz.

3-yasa-buyuk-bebek-hirkalari
3-yasa-buyuk-bebek-hirkalari

Modeli 3 yaş için çocuklara yapacak olanlar yine aynı sayılar, aynı şiş numarası ile başlayabilirler. Beden genişliği yerinde, sadece boyunu biraz daha uzun yaptığınız da 3 yaşlarda da giydirebilirsiniz.

robadan-kiz-hirka-arka-calismasi
robadan-kiz-hirka-arka-calismasi

Bu hırkayı 4-5-6 yaş için örmek isteyenlere Işıl Hanım’ın önerisi 1 Yumakta 210 ya da 220 metre ip olan markalarda 4,5 numara şiş kullanıp modeli büyütebilirsiniz.

Eteğini ve kol boyunu biraz daha uzun ördüğünüz de 5-6 yaşlara uygulayabilirsiniz.

robasi-olan-kiz-cocuk-hirkalar
robasi-olan-kiz-cocuk-hirkalar

4-5 yaş için yine aynı şekilde yapıp biraz daha kalın iple dört buçuk numara şiş ile örülür günde 4-5 kız çocuklarına göre model uygulanabilir.

Kabarık gri desenli robadan çocuk hırka modelinde Nako Elit Baby ölçü kullanılır. Bu boyutlarda 2-3 yaşa çocuklara örmek için aynı kalınlıkta bir ip ve şiş kullanırsanız Aynı büyüklükte model örebilirsiniz.

orgulerde-sesli-robadan-cocuk-hirkalari
orgulerde-sesli-robadan-cocuk-hirkalari

Daha kalın örgü ipleri yaptığınız da yine aynı sayılarla başlayabilir, kalın ipler ile 4-5 yaşlara örebilir sadece boyunu biraz daha, kollarını biraz daha uzun çalışabilirsiniz.

Tasarım ve Anlatım Işıl Balaban Örgü Tasarım Kanalı.Emeklerine sağlık Anlatım için çok Teşekkürler

Robadan Videolu Hırka Tarifleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz