aralarda-dag-ornekli-yaprak-oyasi


REYYAN MODEL YAZMAYA DAĞ VE YAPRAK OYASI YAPILIŞI VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Reyyan Marka Desenli Çiçekli Yazma kenarına İğne işinin Tığ işi Tülbent Oyasına dönüşümü ile Dağ ve Yapraklı İplik Oyası Tarifi.

Orjinal Yapraklı Dağlı İğne Oyası Modelin de 5 yapraklı Motifler yapılmış.Ancak Tığ Oyasında kaba durduğu ve yapraklar üst üste bindiği için 4 yapraklı olarak yapılmış.

Derya hanımın gösterdiği Ara Dağ Oyası ile Motiflerin arasına bana göre gayet iyi.Ama sizler ne kadar ara vermek isterseniz öle yapabilirsiniz.Çok ara vermeyin hoş olmaz.

igneden-tiga-yaprakli-dagli-tig-oyasi
igneden-tiga-yaprakli-dagli-tig-oyasi

Sevgili Derya kendi video içinde kullandığı Yazma desenine uygun renkler ile yapmış.Ama yinede iplik numara ve markalarını yazı içinde sizlere vereceğim.

MUHTEŞEM İĞNE OYASI YAZMALARA HAVLULARA ÖRNEK YAPILIŞI

Muhteşem İğne Oyası Yapılışı  Çeyize koymak için gösterişli Yeni Tasarım İğne İşi Yazma Modeli Tarifi için Dün gösterdiğimiz Model de bu.

reyyan-yazmaya-dag-4-yaprak-oyasi
reyyan-yazmaya-dag-4-yaprak-oyasi

Her zaman ki gibi 22 numara Tığ-Leylak Su Yeşili-Turuncu-Pembe 610 numara-krem renk Oya ipi 705 numara-Koyu Yeşil 729 numara.

Derya Hanımın Eline Koluna Sağlık.Oya ve Dantel Dünyası Oya Modelleri ve Yapılışları

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir