Örgü Modelleri Danteller Örnekleri RESİMLİ ANLATIMLI YENİ KISA SAÇAKLI HAVLU KENARI ÖRNEĞİ

RESİMLİ ANLATIMLI YENİ KISA SAÇAKLI HAVLU KENARI ÖRNEĞİ

605
kisa-sacakli-tig-isi-ornegi

İlk bakıldığında halkalı havlu kenarı örneği gibi görünüyor fakat resimli anlatımda da gördüğünüz gibi halka kullanılmadan örülüyor. Kısa saçakli havlu kenarı örneği havlu danteli örmek isteyenler için açıklayıcı bir şekilde resimli anlatımlı.

İğne oyası görünümündeki havlu kenarı örnekleri 2014 yılında bayanlar tarafından çok terciğ edileceğe benziyor.

Genç kızların çeyizlik yeni sezon son model havlu kenarı örneği ve modelleri arasında en terciğ ettikleri örnekler arasında favori olarak gösterilse de iğne oyalı havlu kenarı modelleri her zamanki gibi sevilerek örülüyor.

Her ne kadar hazır nakışlı havlu modelleri satılsa da günümüzde çeyizlik havlu kenarı modelleri arayışı bugünümüze kadar devam etmekte.

Tabi sadece çeyizlik havlu kenar dantel örnekleri çeyizlerin baş tacı olarak kalmıyor bayanların dantel sevdası pike köşe dantelleri,bohçalar için ve tabi ki yemeni kenarı dantel örnekleri günümüze kadar geliyor.

Hamarat hanımlar her ne kadar İnternet’te en güzel havlu kenarı örneği diye arasalar da buldukları örnekleri geliştirerek çok bilinmeyen nadir örneklerin yaratıcıları oluyorlar.

Dantel örmeye yeni başlayan genç kızlar kolay havlu kenarı modeli ararken uzun yıllar boyunca her türlü el işinde ustalaşmış hanımlar en zor kenar dantelleri,sehpa dantel örnekleri kolayca örebiliyorlar.

Sitemizdeki Havlu kenarı örneklerine burdan bakabilirsiniz.

kisa-sacakli-tig-isi-ornegi
kisa-sacakli-tig-isi-ornegi

kisa-sacakli-tig-isi-ornegi

ddddddddddddddddsfs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz