RENKLİ FACEBOOK NASIL YAPILIYOR


Facebook, Nasıl Yapılır

FACEBOOK NASIL RENKLİ YAPILIR

Bilindiği üzere facebook görünümü bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Daha önce bu görünümü değiştirmek için seçenekleri karıştırmış ve bir sonuç elde edemememiş olabilirsiniz.

Facebook’un bu görünümünü değiştirmek mümkün olsa güzel olmaz mıydı?

İyi haber bu görünümü değiştirmek gayet basit işlemlerle yapılabiliyor. Kötü haber ; oluşturduğunuz yeni görünümü yalnızca sizin görüyor olmanız.


1. Seçenek: Yontoo Layers Browser Plugin
Facebook görünümünü bu tarayıcı eklentisi sayesinde değiştirebilirsiniz. Eklenti firefox ve internet explorer’da çalışıyor. Yüklerken bir uyarı vermediğinden dolayı bütün tarayıcılarınızın pencereleri kapanacak, buna hazırlıklı olarak yüklemenizi tavsiye ederim.

Eklentiyi yükledikten sonra siteye girip temaları uygulayabilirsiniz.

Temalardan birini beğendiğinizde “Select This Layout” seçeneğinden temayı yükleyebilirsiniz.
 
İkinci Seçenek: Auto-Colorizer for Facebook Greasemonkey Script
Eğer kullandığınız tarayıcı Firefox ise ve bu tarayıcının greasemonkey eklentisini kullanıyorsanız bu seçenek size uygun.

Bu eklenti arkaplan resmi koymanız noktasında desteğe sahip değil ancak facebook profilinizin renklerini değiştirme imkanı sağlıyor. Yine sadece siz görüyorsunuz.
bildirgec

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “RENKLİ FACEBOOK NASIL YAPILIYOR”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir