RENKLİ BONCUKTAN TIĞ OYASI TARİFİ İZLE

tigla-renkli-boncuklardan-kolay-oya
tigla-renkli-boncuklardan-kolay-oya

Tığ Oyaları-Kolay Renkli Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı için Türkçe videolu Basit Tığ Oyası Örneği güzel Yazma Modeli için Açıklamalı Videoyu izleyerek sizde yapabilirsiniz.

Ören hanım yine çok güzel bir Oya Tarifi paylaşmış bizler için. Oya için kullanılan Boncuk Paketlerini toplam 1,5 tl maal eden Ören Emine hanım yine harikalar yapmış.

Tuhafiyeler de satılan Oya Boncukları için çeşitli Boncuklu Oya Örneklerin de kullanılan Değişik Boncuklar,Pullar veya Halkalı modeller de yapılıyor.

renkli-boncuk-tig-oyasi-1
renkli-boncuk-tig-oyasi-1

Tğla Oyalar için burada ki Modellerden ilham alabilir ya da sayfa altına inip diğer Bütün Tığ Oyası Örnekler ile Firkete Oyaları,Mekik Oyaları,İğne Oyaları ve yapılışları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pirinç Oyası Yapılışı için Yine Yeni Tığ Oyası Modelleri içinden seçtiğim Arpa Boncklu Oya modeli olarak ta söylenen bu modeli unutmayalım.

Son yazımda Gelin olmaya hazırlanan Kızlarımız için Kendi Gelin Kolye Tasarımını kendisi örmek isteyenlere Tığla Örülen İncili Gelin Kolyesi yapımı Bugün sunduğum modeller içinde

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. BUĞDAY BAŞAKLI YELEK MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. DOLGULU TIĞ OYASI ANLATIMLI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*