El İşleri RENKLİ BONCUKTAN TIĞ OYASI TARİFİ İZLE

RENKLİ BONCUKTAN TIĞ OYASI TARİFİ İZLE

619
tigla-renkli-boncuklardan-kolay-oya
tigla-renkli-boncuklardan-kolay-oya

Tığ Oyaları-Kolay Renkli Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı için Türkçe videolu Basit Tığ Oyası Örneği güzel Yazma Modeli için Açıklamalı Videoyu izleyerek sizde yapabilirsiniz.

Ören hanım yine çok güzel bir Oya Tarifi paylaşmış bizler için. Oya için kullanılan Boncuk Paketlerini toplam 1,5 tl maal eden Ören Emine hanım yine harikalar yapmış.

Tuhafiyeler de satılan Oya Boncukları için çeşitli Boncuklu Oya Örneklerin de kullanılan Değişik Boncuklar,Pullar veya Halkalı modeller de yapılıyor.

renkli-boncuk-tig-oyasi-1
renkli-boncuk-tig-oyasi-1

Tğla Oyalar için burada ki Modellerden ilham alabilir ya da sayfa altına inip diğer Bütün Tığ Oyası Örnekler ile Firkete Oyaları,Mekik Oyaları,İğne Oyaları ve yapılışları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pirinç Oyası Yapılışı için Yine Yeni Tığ Oyası Modelleri içinden seçtiğim Arpa Boncklu Oya modeli olarak ta söylenen bu modeli unutmayalım.

Son yazımda Gelin olmaya hazırlanan Kızlarımız için Kendi Gelin Kolye Tasarımını kendisi örmek isteyenlere Tığla Örülen İncili Gelin Kolyesi yapımı Bugün sunduğum modeller içinde

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz