PUF YUMUŞAK KALP LİF MODELİ AÇIKLAMALI

Puf-kalpli-ponponlu-lif-tasarimi
Puf-kalpli-ponponlu-lif-tasarimi

Kalp görünümlü Puf Yumuşacık Lif Modeli Fıstıklardan ve zincir ile yapılan Videolu Tarifi olan bu Lif Modelinin yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Lif ipi ve 7 numara Tığla örülen Kalp Lif Modeli 8 zincir çekilir ilk 5. zincire batılır bir tane 4 lü fıstık yapılır kapatılır zincir çekmeden hemen yandan bir zincir boşluk bırakın en baştaki zincire tekrar bir fıstık yapın kapatın.

Geri dönün 7 zincir çekin 5. zincire 1 fıstık yapın.Bu artırma oluyor arta,arta üst tarafa kadar çıkacak.arada zincirsiz 1 zincir atlayıp yine 4 lü fıstık yapın.

ponponlu-kalpli-puf-lif-yapimi
ponponlu-kalpli-puf-lif-yapimi

Anlayacağınız hep aynı işlem yapılarak artıra yapılıyor ve bir üst sıraya çıkılıyor. Ponponları yapmadan üzerine çiçekler yapabilir ya da böyle sade şekilde de kullanabilirsiniz.

Önceli Lif Tarifi Halkalı Lif Yapımı olan Uzun ve Çiçekli Lif Modeli yapılışı için buradan. Burada ki göreceğiniz model 3 renkli olarak sunuluyor

Puf Kalpli Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*