PONPONLUM TIĞ MODEL BEBEK PATİK
ponponlum-bebek-patik-modeli-tig-orguden

PONPONLUM TIĞ MODEL BEBEK PATİK


0-6 Aylık Bebek İçin Tasarlanan Bebek Patik yapımında Beyaz ve Pembe Renkler Tercih edilmiş.3 Numara Tığ ve Bebe Yünü. Ponponlum Bebek Patik Yapılışı.

Tabandan Beyaz Renk ile Trabzanla başlanan Patik 14 zincirle başlayıp tabanı yapıldıktan sonra Pembe ile Üst bölümü yapılıyor.Bilek Bölümünde tekrar Beyaz İple Fıstıklı bölüm ile bitiyor.

Alt tabanın kenarlarına Örgü biye yapmak için en son Tığla Tabanın Beyaz ve Pembe rengin birleştiği kenarlara Biye örgü yapılıp Ponponlar dikiliyor.

pembe-ponponlum-kiz-bebek-patik
pembe-ponponlum-kiz-bebek-patik

Burada öğreneceğiniz Patik tabanı Kenar Biritlerini yapacağınız Başka modellerde de yapabilirsiniz. Bu Şekilde Tabanlı her patikte güzel görünür.


6 Aylık Bebeklere kadar 14 zincir ile başlanan Tabanı 1 sıra daha fazla yaptığınız da Taban 1 Yaş daha uzun ve 2-3 sıra ile 3-4 yaşlara kadar yapabilirsiniz.

pembe-beyaz-ponponlum-bebek-patik-yapilisi
pembe-beyaz-ponponlum-bebek-patik-yapilisi

Gayet şirin görünüyor.Ancak Yürüyebilen Bebekler için Ponponları yanlara dikmeyin.Ayaklarına takılabilir ve düşebilirler.İsterseniz Üstüne dikin ya da Hiç yapmayız,siz bilirsiniz.

V Yaka Dev V Örgü Süveter Modeli Tarifiyle de Erkekler için Detaylı Süveter modeline de bakmak isterseniz Buyrun.

tig-isi-ponponlum-bebek-patik-pembe
tig-isi-ponponlum-bebek-patik-pembe

Evet Yapmak isteyen Arkadaşlara Kolay gelsin Giyecek Beneklere de Allah ömür versin.Ören hanımın da emeğine sağlık.Lütfen Paylaşalım

 

Bir cevap yazın