Menü Kapat

Nazarca-sisle-poncik-ayaklar-bebek-patik-modeli

PONÇİK AYAKLAR YENİ DOĞAN BEBEK PATİKÇok kolay Yenidoğan Ponçik bebek Patik modeli tarifi. Haroşa örgü ile yapılan En kolay Bebek patik modeli tarifi nasıl? izlemek için buraya bakabilirsiniz.

Bağcıklı minicik sadece 46 ilmekten oluşan bir model. Modelin Örnek başlama ilmek sayılarını arttırıp, azaltarak istediğiniz boyutta bebek ve çocuk Patikler yapabilirsiniz.

mavi-poncik-ayaklar-yeni-dogan-bebek-patik
mavi-poncik-ayaklar-yeni-dogan-bebek-patik

Hatta Ponçik bebek Patik modeli yetişkin bayanlar için de bu şekilde Bu modelde daha fazla ilmek atarak Örgü kadın patikleri örülebilir.

Burada sadece bir bağcık ile süslenmiş. Bence bu yeterli gelmiş, çok sade ve şık bir Yeni doğan Bebek patik modelleri olarak da kullanılabilir.

poncik-ayaklar-bebek-patigi
poncik-ayaklar-bebek-patigi

Erkek bebek patik modeli olarak da her renk yapabilirsiniz. Çok kısa sürede çok az ip ile bir sürü Örün, bütün kış bebeğinize giydirebilirsiniz.

Ponçik bebek Patik modeli bilek ve alt kısmı ile arasında bir sıra Ajur örgü yapılmış.Küçük bir bağcık ile şirin bir Bebek patiği modeli olmuş.

poncik-bebek-patik-modeli-yapimi
poncik-bebek-patik-modeli-yapimi

Bu patik bebek patik modeli yapımında bebe ipi de kullanabilirsiniz, patik ip de kullanabilirsiniz.

Model hazırlanırken 3 numara şiş kullanılarak örülmüştür. Patiğin başlangıcı için şişe toplam 46 ilmek atılarak örgüye haroşa olarak başlanır.

yeni-poncik-orgu-bebek-ptikler
yeni-poncik-orgu-bebek-ptikler

Kaynaklar:Makale nazrca.com-Videolu anlatım Yagmurun hobileri Kanalına Aittir.

En Kolay Yenidoğan Patik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir