Menü Kapat

PLASTİK ŞİŞEDEN TAKILIK YAPILIŞIPlastik pet şişe kullanarak kendimize küçük ıvır zıvırlarımızı, yada resimdeki gibi takılarımızı vs koyabiliriz.oldukça fonksiyonlu bir eşya olabilir.oldukçada şık olmuş.plastik ve ped şişelerden neler yapabileceğimizi daha öncede farklı örneklerle sizlerle paylaşmıştım onlara Burdan ulaşabilirsiniz Hobi Bölümümüzden.

 

Malzemeler.

Şişelerin diplerini resimdeki gibi kesiyoruz. kenrlarındaki keskinlikleri çakmak yada

mum kullanarak yumuşatınız hem güzel grünür hem teğlikeli olmaz

tam ortalarından matkapla deliyoruz.

bir demir cubuka sırayla kaseleri geçiriyoruz. her kasenin altına ve üstüne somun ve başını takıyoruz.

bunlar evde olmuyabilir fakat sizler aynı tekniği kullanıp farklı malzemelerlede yapabilirsiniz.

4 Comments

  1. Hülya

    Merhabalar Dilek hanım sayfanızı beğenerek takip ediyorum size bir konuda danışmak istiyorum facebookta reklamlarınızı görüyorum benimde facebookta sayfam var reklam vermeyi düşünüyorum fakat kredi kartı bilgileri istendiği için bayağı bir tedirgin oldum ne kadar güvenli olduğu konusunda da bilgim yok sizinde reklamlarınızı görünce sormak istedim beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim başarılarınızın devamını diliyorum

    • Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

      Merhabalar Hülya Hanım. Evet Facebookta düzenli olarak Reklam veriyorum. Mecburen Kredi kartı bilgilerini girmek zorundayız. Fakat paypal ile de ödeme yapabiliyorsunuz.Ben Kredi kartı kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca Facebook şifrenizin çok sağlam olması gerekir. Fakat Reklam verecekseniz eğer size tavsiyem bu Mevsimde ilgi çekecek şeyler olsun. Zira şu ara Facebook reklamları kazandırmaktan ziyade To ve Tbm değerlerinin yükselmesine yarıyor. Fakat Kış aylarında güzel Reklamlar verirseniz ziyaretçiniz daha da artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir