PLASTİK BONCUKLA ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

boncuklu-2-cicekli-igne-oyasi-model-yapimi
boncuklu-2-cicekli-igne-oyasi-model-yapimi

Plastik Boncukla Çiçekli İğne oyası Modeli yapımı Türkçe Videolu Oya Tarifleri için Oya Dersi yapım aşamaları Kuyumcu kafesi ve Testere Dişi Örneği ile Boncuklu İğne Oyası Yazma Modeli.

Renkli Polyester Boncuklar 3 çeşit olacak şekilde yapılan Oya için deliği çok büyük olmayan kalın iğne oyası tercih edilmiş.

2-cicekle-boncuklu-igne-oyasi-ornekleri
2-cicekle-boncuklu-igne-oyasi-ornekleri

Boncuklar Yemeniye iğne ile Oyası üzerine Çiçek şeklinde Motifler şeklinde yapılmış. Zürafa Modeli üzerine aralarda yine 3 boncuk kullanarak çok şık bir model yapan İğne Oyaları ve Dantel Örnekleri Kanalına çok teşekkürler.

Tığla Dantel Bayan Hırkası nasıl örülüyor? merak eden ve öğrenmek isteyenlere Yelek şeklinde kenar danteli ile Bayan Bolero Modeline de benzeyen Bayan Dantel Ceket Modeli yapımına da buradan bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAZMA OYASI GELİN KÖPRÜSÜ MODEL YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*