PET KÜÇÜK KOLA ŞİŞESİNDEN OYUNCAK FARE YAPIMI
pet-siseden-oyuncak-fare-yapimi

PET KÜÇÜK KOLA ŞİŞESİNDEN OYUNCAK FARE YAPIMI


Plastik küçük kola şişesinden oyuncak bir fare yapmak istermisiniz?.Çocuklar kendilerininde katkıda bulunabilecekleri oyuncakları oynamaktan büyük keyif duyacaklar.Hem oyuncak masrafından kurtulacak hem evdeki atılacak malzemeleri değerlendirecek hemde çocuğunuzla hoş vakitler geçirerek el becerilerinin gelişmesinde fayfalı olacak bir proje.Oyuncak yapma projeleri için menülerimize göz gezdiriniz.

Akrilik yada guaj boya kullanarak farenizi ne renk istiyorsanız o renge boyayınız.Kalın kartonu farenin kulakları olacak şekilde kesiniz. İsterseniz boyayarak istersenizde resimdeki gibi desenli bir yüzyi yapışkanlı kağıtta yapıştırabilirsiniz.Uçlarına tutkal sürdüğünüz kulakları kesikler yaptığınız şişeye takıp yapıştırınız.

pet-siseden-oyuncak-fare-yapimi

This Post Has 5 Comments

 1. Sitenizde yayınlanan ; evde yapa bileceğimiz basıt oyuncakları 4 yaşındaki kızım hangisini beğenirse seçiyor. Birlikte yapıyoruz.Bana yardım ederken eyleniyor,mutlu oluyor.
  benim yaptığım oyuncak diyor. Bir anne için bu çok güzel birşey.
  başarılarınızın devamını dilerim.

  1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

   Sevgili Ayten hanım çocuğunuzla böyle güzel Etkinlikler yaptığınız için bir Anne olarak öncelikle sizi tebrik ederim. Çocukların yaratıcılığını ve el becerilerini artırabilmek için bunlar çok faydalı ve keyifli etkinlikler. Siz bunların bilincinde olan bir Anne olduğunuz için yavrunuz çok şanslı. Rabbim evladınızı size bağışlasın bir ömür huzur,sağlık ve güven içinde yaşamayı nasip etsin,teşekkürler

 2. AYTEN DELİMEHMET

  evde yapa bileceğimiz oyuncaklar süper. 4 yaşındaki kızım bunlara bayılıyor. istediğini birlikte seçiyoruz ve beraber yapıyoruz.
  başarılarınızın devamını dilerim

  1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

   Çok teşekkürler,kolay gelsin Ayten hanımom

 3. serdar

  Bu fare hep yeri yaliyo kardeşim

Bir cevap yazın