Örgü Modelleri Bebek Örgüleri PEMBE 3 BOYUTLU KIZ HIRKA PATİK ŞAPKA:TIĞ TAKIM

PEMBE 3 BOYUTLU KIZ HIRKA PATİK ŞAPKA:TIĞ TAKIM

5652
3-boyutlu-tig-model-kiz-takimlari
3-boyutlu-tig-model-kiz-takimlari

Örgü tasarım Kız çocuk Ponponlu Pembe Şapka, Patik, Hırkadan oluşan 3 boyutlu kız bebek Tığ işi takım modeli. Tığla Kız Bebek Örgü Takımlar ve Yapılışı.

Sevgili Işıl Hanım Yine döktürmüş, Çok şahane bir Tığ model kız bebek 3 parça takım tarifi paylaşmış. Örgü Yeni doğan bebekten 9-10 aylık kız bebeklere olacak kadar büyüklükte çalışılmış

3-boyut-modelli-kiz-hirkalari
3-boyut-modelli-kiz-hirkalari

Işıl Hanım daha çok şiş örgü modelleri, örgü tasarımları yapıyor ama arada da böyle Tığla çok güzel modeller de gösteriyor, paylaşıyor.

Orgu-tasarim-3-boyutlu-bebek-takimi
Orgu-tasarim-3-boyutlu-bebek-takimi

Ponponlu toz pembe Örme bebek hırka hem roba altında hem kol hem etek kısımlarında küçük ponponlar, önünde iki büyük ponponla yapılmış.

yakadan-3-D-gosterisli
yakadan-3-D-gosterisli

Modellerde kız bebeği örgü takımı farklı renklerde görünüyor. Ancak sizin bir saatte izlediğiniz Modeller Anlatımını yapan hanımların günlerini alıyor. Farklı Gün ışığından tonlar farklı görünüyor.

toz-pembe-sapka-kiz-hirkali
toz-pembe-sapka-kiz-hirkali

Üç boyutlu kız bebek ceketi, takımı 3 parça video halinde gösteriliyor. İlk bölümünde yakadan başlamalı ponponlu geniş etekli hırka modeli ile başlanıyor. Daha sonra Patik ve Örme Bere ile devam ediyor.

toz-pembe-tig-model-bebek-takim
toz-pembe-tig-model-bebek-takim

Toplam 3 yumaktan bir kız bebek hırkası, şapkası ve patiği çıkarılmış. Toplam 3 yumak Nako Baby lüks Minnoş ipi kullanılmış.

3-boyutlu-patik-kiz-bebegi-pembe
3-boyutlu-patik-kiz-bebegi-pembe

Çalışmalarda Ayrıca kullanılan iplerin her biri 336 metre toplam 1008 metre kadar ip kullanılmış. 6 numara 3.50 mm Tığla yapılmışlar.

El örgü Takım 3D model kız bebek takımı hırka ölçüleri boyu 33 santim, kol boyu 29 santim, etek genişlik 37 cm, kol altı genişlik 27 santim.

Video: Örgü Tasarım

3 Boyutlu Modern Geniş Etekli Kız Bebek Hırka Yapımı

3 Boyutlu Bebek Patiği Videosu

3 Boyutlu Bebek Şapka

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz