28-degisik-sac-orgu-sitili

ÖRGÜ SAÇ MODELLERİNDE 28 DEĞİŞİK ÖRGÜLÜ SAÇ SİTİLİ


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Uzun Saçlı Kadınlar için Ev de kendiniz yapabileceğiniz 28 Değişik Saç Örgülü Saç Sitili öğrenmek isterseniz bu Kızlar İçin Öğretici Saç Modellerini görmeniz gerekir.

Evde Yapılan 32 Saç Modelini de görmek isterseniz burada da Kısa ve Uzun Saçar için Model önerileri ve uygulaması gösteriliyor.

Videoda Saç Sitillerini tek eliyle uygulayan Bayanın marifetlerine bayıldım. Tabi kendisi usta bir Kuaför,usta Saç Tasarımcısı olduğu ortada.Ancak bir çak deneme ile buradaki 28 modeli de kendimiz yapabiliriz.

kolay-prratik-topuz-sac-sitilleri

kolay-prratik-topuz-sac-sitilleri

Küçük bir Yardım ile Burada öğreneceğiniz Örgü Saç Dizaynlarını Okula Giderken ,Günlük Hayatta,Abiye Saç Modellerini de Düğün,Davet gibi özel günler de Çok Şık Saçlar yapabilirsiniz.

Özellikle Okula Açık saç ile gitmeyi seven Öğrenci Kızlarımız için Bu Modeller Okul da kulanım için Şık olduğundan bu sitilleri yapabilirler.

2019-orgu-sac-dizaynlari

2019-orgu-sac-dizaynlari

Özellikle Bebekli,Çocuklu Anneler Çocukları hazırlamaktan kendilerine vakit kalmaz.Böyle Pratik Saç Modelleri öğrendiğiniz de Kısa zaman da Saçlarınız Harika Şekiller verebilirsiniz.

Maalesef ben kendi saçımda uygulayabilecek kadar becerikli değilim. Ama 12 ve 13 yaşlarındaki Kızlarımın Saçlarını ördüğüm de artık daha memnun olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir