Skip to main content


Yeni Lif Örnekleri

ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ

Bu sayfada tam 119 Tane Örgü Lif Bulunmakta-2016 Örgü Lif Örnekleri-Burada göreceğiniz Onlarca Örgü Yeni Lif Modelleri arasında daha önce hiç görülmeyen 2016 En Güzel Lif Örneklerini görebilirsiniz. Lif Örnekleri siteleri arasında nazarca Örgü Lif Modelleri bölümünde hem Videolu anlatımlı Örgü Banyo Lif Modeli hem de Açıklamalı Resimli Lif Yapılışı görebileceğiniz bir çok Tığ işi Örgü Ovunma bezi Lifler görebilirsiniz.

Sizin için tek,tek seçerek aralarından en çok beğendiğim Lif Modelleri arasından seçtiğim bu modellerin bazıları Anlatımlı Lif Modeli olarak sitede bulunmakta Buradan baktığınız da En Yeni Lif Örneği yapılışı görebileceğiniz Kolay Lif Modellerine bakabilirsiniz.

Örgü Hayvanlı Lif Modellerine baktığınızda çok şirin Örgü Kuğulu Lif Modeli,Ördekli Lif Örnekleri,Kuşlu Banyo Lifleri, Örgü Penguen lif Modeli,Havan figürlü bir çok farklı örgü Lif örnekleri görebilirsiniz.

Yeni Lif Örnekleri
en-yeni-orgu-banyo-lif-modelleri-ornekleri

Gelin Damatlı Örgü Lif Modelleri de paylaştığım bu sayfada yine farklı üzerinde kabarık gelinlik olan hatta Duvaklı ve Tesettür gelinlikli Damat Lif Modelini de görecesiniz.Eşler için Çeyizlik Gelin Damat Lifleri Kare motifli Örgü Lifleri değişik örnekler ile ve Boncuk,kurdele Tüller ile süslemişler.

Örgü Sepet Lif Örnekleri arasında da çok beğeneceğiniz Örgü çiçekler ile süslenmiş Sepet şeklindeki Lif Modelleri gerçekten çok güzeller. Tığ işi Sepet Banyo Liflerini sizde Örgüden Çiçekler ile böyle süsleyebilirsiniz.

Sırtınızı yıkamakta çok zorlanıyorsanız o zaman Örgü Ovunma Bezleri olan Tutmalı Uzun Halkalı Lif modellerine bakabilirsiniz.Üzerinde Örgü Civcivler olan Saplı Örgü Lifler için banyolarda perdelerde kullanılan Halkalardan kullanabilir böylece daha rahat yıkana bilirsiniz.

Beden temizliğine önem veren bol sabunlu Lifler isterseniz o zaman Örgü Kese Lifler tam size göre. Özellikle küçük çocukları olan ve Yaşlı kişiler bu tarz Keseli el sokmalı Örgü lifleri daha rahat kullanabilirler. Bebeklere Örgü yumuşacık Lif modeli isteyenlere de Küçük yuvarlak Keseli Örgü Lif Örnekleri ile örmelerini tavsiye ederim.

Örgü Elbise Lif Modelleri o kadar şirinler ki :) en çok beğendiğim baktığımda tebessüm ettiren Örgü Elbise şeklindeki Tığla örülen Lif modelleri özellikle yıkanmayı sevmeyen kız çocukları için ideal :) Çeşitli Örgü modelleri arasında Çeyize konulan çok şık En Sevimli,En harika lif örnekleri görebilirsiniz.

Örgü Banyo el işleri arasında en başta gelen bu modellere isterseniz takım olarak Örgü Banyo Organizeri yapabilir onun içine diş fırçalarını koyabilirsiniz.

Stricken Häkeln Badezimmer Wipes-Strikning Hæklet Badeværelse Wipes-Tricotage Lingettes de salle de bain en crochet-Knitting Crochet Bathroom Wipes-Breien Haak Badkamer Wipes-Benzer Yazılar:

FISTIKLI YARIM PAPATYA TIĞ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
Fıstık Tığ işi Örgü örneği ile yapılan Lif Modelleri,Şallar,Battaniyeler ve çeşitli amaçlı Örgü Modeli Türkçe Videolu anlatımı ile Kolay Tığ Modelleri isteyen hanımlara. Yarım Papatya Modeli aynı zamanda az benzer bir model ile Örgü şişleri ile de yapılan bir Örgü.Sevgi hanımın anlatımını yaptığı Fıstıklı Modelli bu örnek ile Yazlık Örme Bebek ...
HAVLUNUN UCUNDAN BAŞLANAN KOLAY UÇ OYASI
İki tür Oyalar oluyor.Kimi elde yapılıp Havluya dikilen diğeri de bu model gibi Havlu Ucundan başlanan Tığ Battı sonrası yapılan Oya modeli. Havlu ucuna direk yapılan Dantel Oya modelinin yapımın da 21 numara Tığ ve Altınbaşak Oya ipinden kullanılıyor. İsteyenler 60 numara Dantel ipi de kullanabilirler. havlu-ucundan-yapilan-kolay-oya Mutfak Havlusuna ...
KULÜBE GİBİ SABUN LİFİ İLE FARKLI ÖRNEKLERİ SEVEN HANIMLARA
Bu Modelin modeli kadar Büyük olması ele avuca güzel gelmesi ayrı güzel olmuş.Kullanışlı Lif Modelleri için gelen İstekler üzerine hazırlanan Taze Tasarım Lif Modellerin den. Orta kısmından başlanan Yuvarlak Sihirli Halka ile Üçgen Lif Modeli formu veriliyor.10 sıra Fıstıklı renk,renk örgülerden sonra 3 sıra da üste uçlarına ıstık ile şirinlik katılmış. [caption ...
ÇAM YAPRAKLI ŞİŞ OYASI YAPIMI
Kolay Renkli ve Şık Tığ Oyası modeli olan Kalem ya da Dondurma Sopası ile de yapabileceğiniz Çam Yapraklı Şiş Oyası Model Tarifi Videolu İzleyebilirsiniz. Derya hanım modeli iki Değişik Yapraklı olarak göstermiş.Siz hangini isterseniz O Yaprakla modeli 5-6 numara şiş ya da o kalınlık ta Bir Kalem ile Kalem Oyası gibi ...
YILDIZ TEPESİ ÖRNEKLİ AL YAZMA İPLİK OYASI
Yıldız Tepesi Tığ Oyası Tülbent Tarifi- İplik Oyası Tariflerinin devamı olan Bu Al Yazmalı Oya işlemesini sizin de çok beğeneceğinizi düşündüm. Ben Her türü Boncuk Oyalarını,İncili Yazmaları,Taş Boncuk Oyalarından tutun Kalem Oyalarını seviyorum.Pullu,Sıralı Şişle Oyalar,Çatal Oyaları çeşit,çeşit Oya Tarifleri burada. Benim Sayfam En çok Oya Modeli yapılışları olan,En Güzel Oyaların paylaşıldığı bir ...
SIRALI TIĞ OYASI AY MODELİ YAPIMI
Sıralı Tığ Oyaları- Tığ İşi Oya Modelleri Yazma Örnekleri,Yemeni Modelleri için harika 2 Renkli Sarı Kırmızı Tığ Oya Örneği Ay Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı. Şık bir Model Zarif ve Kolay Oya Yapılışı Tarifi ile oldukça güzel Oya Örneği ile 2 renkten oluşan bu model Yemeni Oyası Örneklerine çok yakışır. Yarım halkalı motiflerinde ...
TIĞ OYASI MODELLERİN DEN EN GÖSTERİŞLİ MOTİF OYASI
Tığ işi Motifi Gösterişli Oyalar serisine Şık ama Çok kolay olmayan ancak yaptığınız da hiç Pişman olmayacağınız Bu güzel Motif Oyası Tarifi ile devam edelim. 3-4 sıradan oluşan Kolay Motifi hoşunuza gidecektir.Ancak Çimen Oyası ile birlikte yapılan Yapraklar sizi biraz oyalayabilir.Ama eliniz bir alıştımı artık hiç zor gelmeyecektir. Zincir ve trabzan sayılarını ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir