ÖRGÜ ÇİMEN ÇİÇEKLERİ LİF MODELİ ANLATIMLI

orgu-cimen-cicekli-lif-ornegi
orgu-cimen-cicekli-lif-ornegi

Çimem Çiçekli Lif Örneği Yeni değişik Lif Modelleri içinden Seçilen Tığ İşi Çeyizlik Lif Modeli açıklamalı ve Videolu yapılışı ile öğrenmek isterseniz buyrun burada.

3 Boyutlu Lif örneği Yuvarlak ve ok 4 renkli lif ipleri ile yapılmış olup Emine hanım tarafından detaylar anlatılıyor.

Çimen Çiçekleri Lif Modelini 15-20 sıra kadar ya da daha fazla o zaman harika Örgü Paspaslar Yapabilirsiniz. Değişik Yeni Lifler için Sayfa altından görebilirsiniz.

cimen-cicekli-orgu-lif-modeli
cimen-cicekli-orgu-lif-modeli

Daha önceleri paylaştığı Örgü Banyo Lifleri için burada ki Gömlek Lif örneği hoşunuza gidebilir. Aynen o model de buradaki gibi detaylı Anlatımlı Örgü Modelidir.

Şişle Renkli Boncuklu Oya Modeli Boncuklu yapılma Tığ Oyaları seven hanımlara tavsiye edeceğim çeyizlik ve ya Günlük her türlü bu örneği Yazma ve Yemeni Oyaları için düşünebilirsiniz.

 

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*