ÖRGÜ BORNOZ LİF YAPILIŞI

orgu-hamam-bezi-bornoz-lif-modeli
orgu-hamam-bezi-bornoz-lif-modeli

Örgü Hamam Bezleri-Tığ işi Örgü Banyo Lif Modelleri arasından son günlerde çok istenilen Bornoz Lif Örneği yapımı.Türkçe Videolu Bornoz Lif Nasıl Yapılır? görebilir ve sizde hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Bornoz Lif Fiyatları için Örneği anlatan Emine hanım yorumlarda Bornoz Lif Fiyatı ne kadar olmalı diye soran bir hanıma 15-20 liradan daha aşağı olmamalı diye de belirtmiş.

bornoz lif yapilisi
bornoz lif yapilisi

Nako bonbon ipi ve 7 numara Tığ ile Bornozlu Lif yapılışı öğretilmiş olup Renk seçeneklerine de bakabilirsiniz. Örgü Hamam Bezleri için sayfa altına bakmayı unutmayınız.

Son çalışmalardan Kalpli Lif Modeli ile Çiçekli Lif Modelleri nasıl yapılır? Anlatımlı Lif Yapılışları için burada ki modelleri de inceleyebilirsiniz.

bornoz-lif-modeli-aciklamali
bornoz-lif-modeli-aciklamali

El Sokmalı Örgü Kese Lif Modeli yapılışı ilginizi çekerse burada ki üstü Örgü Çiçekle süslenen Kese Lif Yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

2018 Örgü Bebek Yelekleri isteyen Arkadaşlar için dün derlediğim ve paylaştığım 120 Tane En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri için buradan lütfen.
Örgü Hamam Bezi Video-Bornoz Lif Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ TAKIM 2'Lİ LİF MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*