MOTİFLİ ÇEYİZLİK FİRKETE OYASI YAPIMI AÇIKLAMALI VİDEOLU

sade-motifli-firkete-oya-modeli
sade-motifli-firkete-oya-modeli

Motifli Firkete Oyaları-Günümüz güzel İğne Oyaları ile geçiyor ama şimdi sizlere Kolay Firkete Oyası Örnekleri içinden Sade Firkete Yazma Modeli nasıl yapılır? Türkçe Videolu Firkete Modelleri paylaşmak istiyorum.

Firkete Motileri hazırlamaya başlamadan önce Yazma kenarı Zürafa örneğini hazırlayabilir sonrasın da Videoda gösterildiği gibi Firkete Yazma Motiflerini Yazmaya Ekleyebilirsiniz.

firkete-oyasi-motifli-modeller
firkete-oyasi-motifli-modeller

Daha şatafatlı Firkete Modelleri için Pul ve Boncukla yapılan Çeyizlik Firkete Oyası model anlatımı için diğer modele de buradan ulaşabilirsiniz.

Düğmeli İğne Oyası Örneği anlatımı Bu Akşam paylaştığım İğne Oyası Örneği olarak buradan da model yapılışını görebilirsiniz.
Sade Motifli Firkete Oyası Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*