MOR YILDIZLI SABUN LİFİ TARİFİ

mor-yildizlar-orgu-modeli
mor-yildizlar-orgu-modeli

Ortası Çiçekli Mor Yıldızlı Örgü Banyo Sabun Lifi Tarifi Videolu olmakla beraber 3 Renkli Lif modelinin yapılışını sonuna kadar izleyip öğrenebilirsiniz.

3 Renk Ören Bayan Kristal Lif ipi ve 7 numara Tığ ile Ortadan başlanarak yapılan model daha önce başka bir örnekten geliştirilmiş.

cicekli-mor-yildiz-sabun-lifi-tarifi
cicekli-mor-yildiz-sabun-lifi-tarifi

Videonun başında bahsedilen Kar Tanesi Hamam Lifinin  Tek katı olan Kar Taneli Lif Modelinin Anlatımlı yapımı da burada.

Ortasına yapılan Yeşil Mor renkleri ile yapılan Çiçek desenleri ayrı bir güzel olmuş.Modeller videolu olarak baştan sona açıklamalı.

Yine En çok beğenilen Örgü Motifleri bölümünden sizin için derlediğim ve Vidyolu Örgü Modeli olarak yayınladığım Güllü Ajurlu Modelin yapımı burada.

Mor Yıldızlı Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KİRPİK ÖRGÜLÜ SABUN LİFİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*