El İşleri Bebek Örgüleri MİNYATÜR ÖRGÜ ŞAPKA ANAHTARLIK: FİGÜR TIĞ İŞLERİ

MİNYATÜR ÖRGÜ ŞAPKA ANAHTARLIK: FİGÜR TIĞ İŞLERİ

2076
Miniature- Crochet- HatKeychain
Miniature- Crochet- HatKeychain

Minik tığ işi örgüler. Figür örgüler 2023 modelleri için Tığ işi Minyatür şapka şeklinde anahtarlık yapımı. Örgüden şapka anahtarlık tarifi.

Süslemelerinde kullanılan bu küçük minik şekilde Şirin örgülerinde bugün Şapka formunda tığ örgüden yapılan anahtarlık yapımını görüyoruz.

sapkadan-orgu-anahtarlik-yapimi
sapkadan-orgu-anahtarlik-yapimi

Oldukça Şirin görünen rengarenk püsküllü şapka şeklindeki anahtarlıkları ister anahtarlık ister toka için kullanabilirsiniz.

Ayrıca örgüleri süslemek için bebek örgülerinde patik, bere modellerinde süs amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Kızlara Örgü Toka vs hazırlayabilirsiniz.

figur-orguler-2023-minik-sapkalar
figur-orguler-2023-minik-sapkalar

Minik çiçekli saçaklı püsküllü minik şapkalar rengarenk tığ işi tekniği ile yaklaşık yarım saatte, 1 saatte örüp bitirebileceğiniz kadar minikler.

anahtarlik-orgu-modelleri-sapka
anahtarlik-orgu-modelleri-sapka

İplik olarak Koton iplikler ile çalışılmış. Metal anahtarlık halka ve zincirleri, tığ, minik boncuklar ile bu küçük figürleri hazırlanmış.

Bu güzel ve sevimli şapkaları bebeklerin örgülerinde patiklerin üzerine, berelerin kenarlarını, atkıların uç kısımlarına, askılı elbise askı bölümü ne gibi yerlerde de kullanabilirsiniz.

Porte-clés -chapeau- miniature- au -crochet
Porte-clés -chapeau- miniature- au -crochet

Çocuk çantalarında çıtçıtlı yapılan yerlerde özellikle böyle minik da örgü çantalar da güzel kullanılır ve çok şirin oluyor.

Video: elisi sevdası

Minik Örgüler Örgü Şapka Şeklinde Anahtarlık Örmek-Miniature Crochet Knitted Hat Keychain- Miniatur gehäkelter Hut Schlüsselanhänger

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz