el-isi-orme-basit-bebek-coraplari


MİNİK BEBEKLER İÇİN EL İŞİ ÖRME ÇORAP


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

İki Şiş Sade çok şirin Hem Kız Hem Erkek Bebeklere uygun El Örgüsü Bebek Çorabı /Patik/ Yapımı. Tüm Anneler Bebeklerini Bu Kış hiç üşütmeyecek.

Çift lastik ve haraşo teknikleri ile yapılan Örgüden Çorap modelini isterseniz süsleyebilirsiniz. Bebeğin cinsiyetine uygun olarak Örgü süsler dikebilirsiniz.

ufak-corap-orme-videolari-bebeklere
ufak-corap-orme-videolari-bebeklere

3-10 Ay arası Bebekler için örülen model 34 ilmek ile başlanıyor. 1 yaş 14-15 Aylık Bebekler için de 4 ilmek artırarak  38 ilmekle başlayınız.

34 İlmekle başlanırsa burun kısmı için 18 ilmek ayrılacak. 3-10 ay arası için yanlara 16 ilmek, 1 yaş ve 15 aylık bebekler için yanlara 18 ilmek ayırın.

bebeklere-bilekli-patik-corap-ormek
bebeklere-bilekli-patik-corap-ormek

Tabanı 34 ilmekle başlanarak artırmalı olarak ilerleyerek 50 ilmek oluncaya kadar artırılıyor.Bebe yünü ve 3 numara şiş ile yapılıyor.

Bilek kısmı uzunluğunu bebeğinizin ayaklarına göre uygulayın. Açıldığında Çorap kıvırdığınız da Patik olarak iki türlü giydirebilirsiniz.

sisle-bebek-corabi-nasil-orulur-anlatimi-izle
sisle-bebek-corabi-nasil-orulur-anlatimi-izle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “MİNİK BEBEKLER İÇİN EL İŞİ ÖRME ÇORAP”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir