lif-gobeginde-kasimpati-sabun-lifi


LİF GÖBEĞİNDE KASIMPATI SABUN LİFİ TARİFİ

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Lif Göbeğinde Kasımpatı Sabun Lifi Modeli Yapımı- Çok Zarif örneği ile yapılan Yıldız Tekniği ve Göbeğin de Kasımpatı Çiçeği ile Yapraklı çok şahane Hamam Lifi yapılışı.

Kasımpatı Çiçeğinin altın da olan yaprakları Ebruli ipler ile yapmışlar.Yine Çiçeğin ortasına farklı renkler de Ebruli iple Çiçeğin özü Tohum yerleri yapılmış.

Bu ipler İhraç fazlası olduğundan arzu edenler benzer tür başka ipler de kullanabilirler.Hatta Çiçeğin ortasına Şu Fantezi ipler de güzel olur.

kelebekli-kasimpati-lif-modeli-tarifi
kelebekli-kasimpati-lif-modeli-tarifi

7 numara Tığ ile Çiçeğin ortasından başlanıyor.Yapraklar dikilmeden ilmek çıkarma ile ortadaki çiçeğin altından kenarlardan başlanarak yapılmış.

İlk önce Çiçeğin ortası için bir zemin hazırlayın,sonra Çiçeğin etrafındaki Beyaz Çiçek Yaprakları 2 sıra yapılıp Çiçeğin ortası ve kenarları yapılacak.

kasimpati-cicekli-kelebekli-lif-yapilisi
kasimpati-cicekli-kelebekli-lif-yapilisi

3 Tane Tığ işi Kelebek yapıldıktan sonra 2 tanesi çevresine 1 tanesi de Lif Çiçeğinin üzerine dikiliyor.En son Dilimler ile tamamlanıyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “LİF GÖBEĞİNDE KASIMPATI SABUN LİFİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir