kolay-tulbent-oyasi-3-parmak-modeli

KOLAY TÜLBENT OYASI TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Güzel ve Kolay Tülbent Oyası Tarifi Renkli 3 parmak Çiçek Oyalarından Ara alt oyası da Örümcekli yapılan Gösterişli Çeyizlik Tülbent Kenarı Tığ Oyası Yapılışı.

Tülbent markasını merak edenler Altınbaşak marka tercih edilmiş. Çalı Çiçeği Oyası Tarifi de aynı hanım Tarafından anlatan başka bir Oya modeli oluyor.

uc-parmak-basit-tulbent-oyasi
uc-parmak-basit-tulbent-oyasi

Videoda ki Oya Tarifini sipariş üzerine yapmışlar.Ancak bilmeyenler için belirteyim sitede bulunan hiç bir El işi-Örgüler,Danteller,Kanaviçe ya da Oyaların anlatımını ben yapmıyor sadece sizler için paylaşıyorum.Demem o ki bana ” Ne kadara yapıyorsunuz?” “Sipariş verecektim” diye yazmayın.

Yeşil renkle İpi yazma başına sabitlemek için 1 sık iğne sonra 1 örümcek yapın 2 zincir 3 kere dola 3. kutuya bat sık iğne ile kapat 4 lü çekilen trabzan yap oluşan yuvaya 6 sık iğne 6 zincir ile dön sık iğnelerin en sonuna batır 1 zincir döndür tekrar 6 sık iğne 6 zincir yine ilk tığ battıya bat aynı işlemi yap.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KOLAY TÜLBENT OYASI TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir