KOLAY TIĞ İŞİ 3 FISTIKLI ŞAL YAPILIŞI

kolay-3-fistikli-ucgen-sal-tarifi
kolay-3-fistikli-ucgen-sal-tarifi

3 Fıstıklı Kolay Üçgen Şal Modeli gibi şık,zarif ve oldukça kolay çabuk örülen bir Model arayanlar için Videolu Şal Anlatımını izleyerek çok güzel modeller yapabilirsiniz.

Önceden örülen Beyaz renkli Üçgen Şal modeli için 2,5 numara Tığ ve Kartopu Tiftik Beyaz ip kullanılmış.Örneğin anlatımı Alize Angora gold ip ve 2,5 numara Tığ kullanılıyor.

3-fistikli-orumcekli-ucgen-sal-yapilisi
3-fistikli-orumcekli-ucgen-sal-yapilisi

Modele 5 zincir çekilip halka yapıldıktan sonra 4 incir çekin tığın üzerine 2 kere ip dolayıp 2 kerede çıkın. Yani 3 tane 3 lü trabzan yapılıyor ve 2 zincir 3 lü yapılan 3 trabzan şeklinde 2 tane örümcek alınır.

Böyle değişik teknikler ile örülen Kadın Yelekleri hoşuna giden hanımlara bir tane çok güzel Örgü Kotla Yelek yapılışı çalışmamızı da göstermek isterim.

Son Örgü çalışması olan Mavi Benekli Bayan Patik yapılışı günün en beğenilen Bayan Patik örneği tığ ve keçe tabanla yapılan bir model.

3 Fıstıklı Şal Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞLE ÇİÇEK FISTIKLI BAYAN YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*